ARLIGHT

ARLIGHT, 1991 yılında “ışık olsun” sloganıyla Ankara’da kurulmuştur. Firmanın karanlığı aydınlatmayla başlayan yolculuğu zamanla yeni trendler belirleyen bir kuruluş olma yönünde ilerlemesiyle devam etmiştir. Dünya standartlarında üretim yapan firmanın ürünleri dünyanın her yerine ihraç ediliyor.

10 Kasım 2016 Perşembe, 01:15

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: ARLIGHT

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,25. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Arlight Aydınlatma A.Ş.

Adres: Saray Mah. 205. Sok. No: 4 Kazan/Ankara

Telefon: 0312 815 46 61

Faks: 0312 815 46 60

İnternet Sitesi: http://www.arlight.net

E-Posta Adresi: arlight@arlight.net

Alexa Değeri: 1.446.683

Hakkında:

ARLIGHT, 1991 yılında “ışık olsun” sloganıyla Ankara’da kurulmuştur. Firmanın karanlığı aydınlatmayla başlayan yolculuğu zamanla yeni trendler belirleyen bir kuruluş olma yönünde ilerlemesiyle devam etmiştir. Dünya standartlarında üretim yapan firmanın ürünleri dünyanın her yerine ihraç ediliyor.

Arlight Aydınlatma’nın Ankara’da Sarayköy’de 10.000 m2 kapalı, 14.000 m2 açık alan olmak üzere bir fabrikası bulunmaktadır. Firma 2009 yılı itibariyle de İstanbul Ofisi ve Showroom’unu açmıştır. Yine 2009 yılında TÜBİTAK Ar-Ge desteği ile Arlight Aydınlatma Laboratuvarı iç ve dış mekan aydınlatma armatürlerinin standartlara uygun şekilde akredite olarak ölçülmesi için kurulmuştur. ARLIGHT, iç ve dış mekanda hem LED hem de konvansiyonel aydınlatma çözümleri üretmektedir. Firma eşsiz aydınlatma armatürü tasarımlarıyla hem ulusal hem de uluslararası pek çok ödüle layık görülmüştür.

Yetkili Kişi: Saltuk Erdemli

Kuruluş Tarihi: 1991

Çalışan Sayısı: 180

Güncel İş İlanları:

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: ARLIGHT, Arlight Aydınlatma, LED Aydınlatma, Konvansiyonel Aydınlatma, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Lineer Aydınlatma, Aplikler, Bant Tipi Aydınlatma, Steril Ortam Aydınlatması, Etanj Armatürler, Yüksek Tavan Aydınlatmalar, Projektörler, Gizli Aydınlatma, Downlight Aydınlatma, Standart Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, LED Panel

Hızlı Teklif Al: sales@arlight.net

Koordinatları: 40.0640679, 32.6125087

İçerik Önerileri

Luxtra LED Aydınlatma Firmamız yalnızca LED’li armatür satışı değil; keşif, projelendirme ve montaj hizmetleriyle üç adımda hızlı çözüm üretebilmektedir. İhtiyaçlarınıza özel; armatür, armatürde kullanılacak lens ve ışık kaynağının renk sıcaklığı gibi teknik seçimler uzman mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır....
Modüled Elektronik 2007 yılında kurulan Modüled, LED’li aydınlatma armatürleri ve yenilenebilir enerji sektöründe kaliteli bir hizmet anlayışı ile kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır.
Silistek LED Aydınlatma Silistek; tasarım ve üretim fikrinden yola çıkarak kurulmuş bir firmadır. Fonksiyonel tasarımları, estetik ile birleştirilip kullanıcı beğenisine sunmaktadır. Modern hayatın tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılan tasarımlara kullanıcı tarzını ve kişiliğini yansıtmayı amaçlamaktadır....
AIMTECH 2013 yılında TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Aşamalı Destek Programı desteği ile kurulan AIMTECH, cephe tipi LED ekran sistemleri, dekoratif aydınlatma armatürleri ve DMX512 tabanlı kontrol sistemleri tasarımı konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Yerli üretimin gücüne inanan AIMTECH, tüm tasarım faaliyet...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *