ARLIGHT

ARLIGHT, 1991 yılında “ışık olsun” sloganıyla Ankara’da kurulmuştur. Firmanın karanlığı aydınlatmayla başlayan yolculuğu zamanla yeni trendler belirleyen bir kuruluş olma yönünde ilerlemesiyle devam etmiştir. Dünya standartlarında üretim yapan firmanın ürünleri dünyanın her yerine ihraç ediliyor.

10 Kasım 2016 Perşembe, 01:15

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: ARLIGHT

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,22. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Arlight Aydınlatma A.Ş.

Adres: Saray Mah. 205. Sok. No: 4 Kazan/Ankara

Telefon: 0312 815 46 61

Faks: 0312 815 46 60

İnternet Sitesi: http://www.arlight.net

E-Posta Adresi: arlight@arlight.net

Hakkında:

ARLIGHT, 1991 yılında “ışık olsun” sloganıyla Ankara’da kurulmuştur. Firmanın karanlığı aydınlatmayla başlayan yolculuğu zamanla yeni trendler belirleyen bir kuruluş olma yönünde ilerlemesiyle devam etmiştir. Dünya standartlarında üretim yapan firmanın ürünleri dünyanın her yerine ihraç ediliyor.

Arlight Aydınlatma’nın Ankara’da Sarayköy’de 10.000 m2 kapalı, 14.000 m2 açık alan olmak üzere bir fabrikası bulunmaktadır. Firma 2009 yılı itibariyle de İstanbul Ofisi ve Showroom’unu açmıştır. Yine 2009 yılında TÜBİTAK Ar-Ge desteği ile Arlight Aydınlatma Laboratuvarı iç ve dış mekan aydınlatma armatürlerinin standartlara uygun şekilde akredite olarak ölçülmesi için kurulmuştur. ARLIGHT, iç ve dış mekanda hem LED hem de konvansiyonel aydınlatma çözümleri üretmektedir. Firma eşsiz aydınlatma armatürü tasarımlarıyla hem ulusal hem de uluslararası pek çok ödüle layık görülmüştür.

Yetkili Kişi: Saltuk Erdemli

Kuruluş Tarihi: 1991

Çalışan Sayısı: 180

Etiketler: ARLIGHT, Arlight Aydınlatma, LED Aydınlatma, Konvansiyonel Aydınlatma, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Lineer Aydınlatma, Aplikler, Bant Tipi Aydınlatma, Steril Ortam Aydınlatması, Etanj Armatürler, Yüksek Tavan Aydınlatmalar, Projektörler, Gizli Aydınlatma, Downlight Aydınlatma, Standart Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, LED Panel

Hızlı Teklif Al: sales@arlight.net

Koordinatları: 40.0640679, 32.6125087

İçerik Önerileri

Yıldız LED Yıldız LED, iç ve dış mekan aydınlatma çözümleriyle Türkiye'de aydınlatma sektörünün önde gelen tasarım ve üreticilerinden birisidir. 2007 yılında Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak LED aydınlatma sistemleri üretimine başlayan Yıldız LED Aydınlatma Teknolojileri, LED teknolojisine yapılan her yatırımı...
AIMTECH 2013 yılında TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Aşamalı Destek Programı desteği ile kurulan AIMTECH, cephe tipi LED ekran sistemleri, dekoratif aydınlatma armatürleri ve DMX512 tabanlı kontrol sistemleri tasarımı konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Yerli üretimin gücüne inanan AIMTECH, tüm tasarım faaliyet...
HEPER 1994’te Ankara’da kurulan Heper+Moonlight teknik aydınlatma konusunda Avrupa’nın önde gelen üreticileri arasındadır. Dünya çapında 80’dan fazla ülkede satılan ürün gruplarıyla, Heper+Moonlight; dış aydınlatma konusunda tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.
COMM LED Aydınlatma COMM LED Aydınlatma, müşteri ve sonuç odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir. Dış mekan aydınlatma armatürlerinden, iç mekan aydınlatma ürünlerine, özel tasarım üretimlerden güneş enerjili sistemlerin montajına kadar farklı olanaklarda çözüm ortağı olmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *