Assan Elektronik’in Yeni Ürünü Mira III Görücüye Çıktı

Petrol Ofisi firmasının düzenlediği, 700 Petrol Ofisi bayisinin katıldığı Antalya Kemer’de yapılan organizasyona Assan Elektronik, istasyon bayisi Tora Petrol ile katılım sağladı. Assan Elektronik firmasının, Mira serisinin, istasyonlar için olan yeni ürünü Mira III, Petrol Ofisi bayilerine görücüye çıktı.

22 Kasım 2017 Çarşamba, 20:31

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Petrol Ofisi firmasının düzenlediği, 700 Petrol Ofisi bayisinin katıldığı Antalya Kemer’de yapılan organizasyona Assan Elektronik, istasyon bayisi Tora Petrol ile katılım sağladı.

Assan Elektronik firmasının, Mira serisinin, istasyonlar için olan yeni ürünü Mira III, Petrol Ofisi bayilerine görücüye çıktı. 50W-85W olan ürün istasyonlarda kanopi altı aydınlatmasında kullanılabilecektir. Petrol Ofisi bayilerinden alınan ilk değerlendirmelerde; ürünün ışık açıları, tasarımı ve düşük güçte yüksek performans sağlıyor olması büyük beğeni kazandı.

Assan Elektronik, istasyonlarda kanopi altı aydınlatma çözümleri dışında iç mekân aydınlatma ve saha aydınlatma ürünleri ile de pazarda söz sahibidir. Petrol Ofisi organizasyonunda çevre aydınlatma ve iç mekân aydınlatma ürünlerinin de tanıtımı yapıldı. Mevcutta 4.000 adedin üzerinde akaryakıt istasyonlarında Assan Elektronik firmasının Petrol Ofisi organizasyonunda da bayilere tanıtmış olduğu aydınlatma çözümlerini görebilirsiniz.

Petrol Ofisi’nin düzenlemiş olduğu bayi organizasyonuna Assan Elektronik firmasından, Satış Uzmanı Orhan Güldü katılım sağladı. Orhan Bey, 37. yaş gününü kutlayan Assan Elektronik’in gelecek yıllar içinde satış karlılığını arttırmayı ve pazardaki payını büyütmeyi hedeflediklerini vurguladı.

Organizasyonda çeşitli ürün gamında çekilişler yapıldı. İlgili çekilişte, katılım sağlayan Petrol Ofisi bayilerine aydınlatma grubunda Assan Elektronik firması katıldı. 16 adet Mira III ürünü Petrol Ofisi’nin bir şanslı bayisine hediye edildi.

İçerik Önerileri

Assan Elektronik Yenilikçi Çözümleriyle Sektörde Söz Sahibi Assan Elektronik Genel Müdürü Lütfi Pişiren: “Assan’ın başarısının altında, sahada verilen mühendislik desteği ile gereğinde özel tasarım ve özel üretim yaparak, ihtiyaca en uygun çözümü sağlamasının yattığını çok net söyleyebilirim.”
PSL Elektronik 26. Yılını Kutladı Fiberli markasıyla, aydınlatma sektöründe emin adımlarla büyüyen PSL Elektronik, sektördeki 26. yılını tüm şirket çalışanlarıyla birlikte Ramada Plaza Antalya’da görkemli bir geceyle kutladı.
Assan Elektronik’ten 2018’de Yüzde 30 Büyüme Hedefi ASSAN Elektronik, yeni ürünlerinin etkisiyle 2018'de yüzde 30 büyüme öngörüyor. Endüstriyel elektronik alanında müşteriye özel tasarım ve üretim yapan ASSAN Elektronik, LED aydınlatma alanında büyümesini sürdürüyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *