Aydınlatma Sektörü İstanbul’da Bir Araya Geliyor

Türkiye’de aydınlatma sektörünü bir araya getiren dev organizasyon IstanbulLight bugün başladı. Aydınlatma Portalı olarak biz de fuarda yerimizi aldık. Onuncu salon E-131 nolu stantta ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

21 Eylül 2017 Perşembe, 10:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Türkiye’de aydınlatma sektörünü bir araya getiren dev organizasyon IstanbulLight bugün başladı. Aydınlatma Portalı olarak biz de fuarda yerimizi aldık. Onuncu salon E-131 nolu stantta ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Her ay on binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Aydınlatma Portalı, ilk kez bir fuar organizasyonunda katılımcı olarak yer alıyor.

Bu fuar ile üye firmalarımız ve ziyaretçilerimiz ile yüz yüze tanışmayı, iş birliğimizi geliştirecek yeni yollar aramayı planlıyoruz.

Toplam 15.000 m2 fuar alanında 200’ün üzerinde katılımcı firma bulunuyor.

24 Eylül 2017 Pazar gününe kadar kesintisiz devam edecek fuarı 10.000’in üzerinde profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

Aydınlatma Portalı, aynı zamanda IstanbulLight Fuarı’nın medya çözüm ortağı. Fuar boyunca gelişmeleri izleyip, sizlere aktaracağız. Sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bizi takip edebilirsiniz.

Fuara özel olarak hazırladığımız “Ücretsiz DIALux Eğitimi” kitapçıklarını Aydınlatma Portalı standından alabilirsiniz.

İçerik Önerileri

Aydınlatma Sektörü 2022’ye Odaklandı Dünyanın gündeminde olan enerji verimliliği ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma ekipmanları, Türkiye’de aydınlatma sektörü dinamiklerini etkiliyor. Bu kapsamda 2020 yılında Türkiye pazarında bulunan aydınlatma ürünlerinin yüzde 75’inin LED ve enerji tasarruflu ampullerden oluşacağı öngörü...
Kurban Bayramı Mesajı Bu bayramın evlerimize huzur, ülkemize aydınlık günler getirmesi dileğiyle. Tüm dostlarımızın, yazarlarımızın, firmalarımızın ve ziyaretçilerimizin Kurban Bayramı'nı tebrik eder, iyi bayramlar dilerim.
Yılın Aydınlatma Firması Finalistleri Belirlendi Geçtiğimiz ay oylamaya açılan, 41 aydınlatma firmasının yer aldığı Yılın Aydınlatma Firması Anketi'nde final oylamasına geçildi. En çok oyu alan 10 firma; Assan Elektronik, Derin LED, EAE Aydınlatma, Fiberli, FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri, Işıklar LED Teknolojileri, Masterled Aydınlatma, Pelsan Ayd...
Aydinlatma.gen.tr Sektör Portalları Arasında 1. Sıraya Yerleşti 2 Mart 2016 tarihinde açılan Aydınlatma Haber, Duyuru ve Bilgi Portalı; Aydinlatma.gen.tr sosyal medyanın da gücünü arkasına alarak bir buçuk ay gibi kısa bir sürede sektör portalları arasında birinci sıraya yerleşti.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *