Aydınlatma Sektörü İstanbul’da Bir Araya Geliyor

Türkiye’de aydınlatma sektörünü bir araya getiren dev organizasyon IstanbulLight bugün başladı. Aydınlatma Portalı olarak biz de fuarda yerimizi aldık. Onuncu salon E-131 nolu stantta ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

21 Eylül 2017 Perşembe, 10:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Türkiye’de aydınlatma sektörünü bir araya getiren dev organizasyon IstanbulLight bugün başladı. Aydınlatma Portalı olarak biz de fuarda yerimizi aldık. Onuncu salon E-131 nolu stantta ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Her ay on binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Aydınlatma Portalı, ilk kez bir fuar organizasyonunda katılımcı olarak yer alıyor.

Bu fuar ile üye firmalarımız ve ziyaretçilerimiz ile yüz yüze tanışmayı, iş birliğimizi geliştirecek yeni yollar aramayı planlıyoruz.

Toplam 15.000 m2 fuar alanında 200’ün üzerinde katılımcı firma bulunuyor.

24 Eylül 2017 Pazar gününe kadar kesintisiz devam edecek fuarı 10.000’in üzerinde profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

Aydınlatma Portalı, aynı zamanda IstanbulLight Fuarı’nın medya çözüm ortağı. Fuar boyunca gelişmeleri izleyip, sizlere aktaracağız. Sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bizi takip edebilirsiniz.

Fuara özel olarak hazırladığımız “Ücretsiz DIALux Eğitimi” kitapçıklarını Aydınlatma Portalı standından alabilirsiniz.

İçerik Önerileri

Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ne Kayıtlar Başladı Yılın Aydınlatma Firması, her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı'nda, 7 gün sürecek ankette ziyaretçilerin oylarıyla belirleniyor. Sektörün önde gelen firmaları; Pelsan Aydınlatma, Fiberli, Entek LED, Modüled, CATA, NOAS, Luxtra ve Aktel Elektronik yılın aydınlatma firması olma...
Aydınlatma Sektörünün Liderleri Bir Araya Geldi UBM tarafından düzenlenen ve son küresel yenilikler kapsamında yeniden tasarlanmış olan Istanbullight Fuarı, 21-24 Eylül tarihlerinde gerçekleştirildi. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen, 267 firmanın katılımcı olduğu ve sektör liderlerini bir araya getiren fuara 67 farklı ülkeden 7.200’ün üzerind...
Aydınlatma Portalı’nda Temmuz Ayının En Çok Okunanları Temmuz ayında Sektörün Lider Portalı, Aydınlatma Portalı’nı 4.500’ün üzerinde kişi ziyaret etti. Bu sayı içinde yeni oturumların yüzdesi %56 seviyesindeydi. Toplam sayfa görüntüleme sayısı ise 10.000’e yaklaştı. En çok ziyaret edilen firma sayfaları ise sırasıyla Luxtra LED Aydınlatma, Assan Elektro...
Kurban Bayramı Mesajı Bu bayramın evlerimize huzur, ülkemize aydınlık günler getirmesi dileğiyle. Tüm dostlarımızın, yazarlarımızın, firmalarımızın ve ziyaretçilerimizin Kurban Bayramı'nı tebrik eder, iyi bayramlar dilerim.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *