COMM LED Aydınlatma

COMM LED Aydınlatma, müşteri ve sonuç odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir. Dış mekan aydınlatma armatürlerinden, iç mekan aydınlatma ürünlerine, özel tasarım üretimlerden güneş enerjili sistemlerin montajına kadar farklı olanaklarda çözüm ortağı olmaktadır.

22 Ağustos 2016 Pazartesi, 07:45

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: COMM LED Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Kromplas Makina Mühendislik İnşaat Tarım Ürünleri İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 309 İstanbul Yolu 27.Km Saray, Kazan/Ankara

Telefon: 0312 267 03 34

Faks: 0312 267 03 54

İnternet Sitesi: http://www.comm.com.tr

E-Posta Adresi: info@comm.com.tr

Alexa Değeri: 515.721

Hakkında:

COMM LED Aydınlatma, müşteri ve sonuç odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir. Dış mekan aydınlatma armatürlerinden, iç mekan aydınlatma ürünlerine, özel tasarım üretimlerden güneş enerjili sistemlerin montajına kadar farklı olanaklarda çözüm ortağı olmaktadır. Kendi bünyesinde bulunan alüminyum baskı, kalıp ve işleme birimleri sayesinde özel ürün tasarımında sınır tanımayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca sahip olduğu SMD dizgi hattı sayesinde LED’lerin kart üzerine dizilmesi ve özel tasarım sürücülerin üretilmesi tam otomatik hat ile tamamen kendi bünyesinde gerçekleşmektedir.

Yetkili Kişi: Talat Alnıaçık

Kuruluş Tarihi: 2012

Çalışan Sayısı: –

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: COMM, LED Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma, Endüstriyel Armatürler, LED Downlight, LED Floresan, LED Kanal Armatür, LED Line, LED Panel, Lensli Projektörler, Projektörler, Reflektörlü Projektörler, Wallwasher, Yol Aydınlatma Armatürleri

Hızlı Teklif Al: info@comm.com.tr

Koordinatları: 40.0411354, 32.6368077

İçerik Önerileri

Luxtra LED Aydınlatma Firmamız yalnızca LED’li armatür satışı değil; keşif, projelendirme ve montaj hizmetleriyle üç adımda hızlı çözüm üretebilmektedir. İhtiyaçlarınıza özel; armatür, armatürde kullanılacak lens ve ışık kaynağının renk sıcaklığı gibi teknik seçimler uzman mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır....
Modüled Elektronik 2007 yılında kurulan Modüled, LED’li aydınlatma armatürleri ve yenilenebilir enerji sektöründe kaliteli bir hizmet anlayışı ile kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır.
Derin LED 2009 yılında faaliyetlerine başlayan Derin LED, 42.500 m2'lik arazide 6.500 m2 kapalı alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firma LED'li aydınlatma ürünlerinin tasarım, kalıp üretimi, talaşlı imalat, plastik enjeksiyon, kaplama, boyama, SMD dizgi ve montaj işlemlerinin tümünü kendi bünyesinde ge...
AriaQueen Aydınlatma Ülkemizdeki aydınlatma eksiklerini tamamlamak ve ev tasarımlarında aydınlatmayı öne çıkarmak amacıyla 2006 yılında kurulan AriaQueen Exclusive, küçük bir ev aydınlatması projesinden, büyük bir otel projesine kadar her türlü aydınlatma projesine çözümler üretmektedir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *