Damla LED

Damla LED Alternatif Aydınlatma Sistemleri Limited Şirketi olarak 2001 senesinden bu yana LED Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermekle birlikte, bazı projelerimizle Dünya çapında ilklere imza atmanın ve Damla LED markası olarak Türkiye’de LED Aydınlatma üretimi, tasarımı ve uygulaması alanında ilk ve öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

19 Temmuz 2016 Salı, 15:06

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Damla LED

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,40. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Damla LED Alternatif Aydınlatma Sistemleri Ltd. Şti.

Adres: Başkent OSB, 17. Cad. No: 38 Malıköy, Temelli/Ankara

Telefon: 0312 284 63 53

Faks: 0312 285 85 37

İnternet Sitesi: http://www.damla-led.com

E-Posta Adresi: info@damla-led.com

Alexa Değeri: 7.610.796

Hakkında:

Damla LED Alternatif Aydınlatma Sistemleri Limited Şirketi olarak 2001 senesinden bu yana LED Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermekle birlikte, bazı projelerimizle Dünya çapında ilklere imza atmanın ve Damla LED markası olarak Türkiye’de LED Aydınlatma üretimi, tasarımı ve uygulaması alanında ilk ve öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Firmamız Distribütörü olduğu dünya devi firmaların LED ürünlerini hammadde olarak üretimlerinde kullanmakta, bir projeyi A’dan Z’ye projelendirilmesinden ürün tasarımına, ürün imalatından uygulamasına kadar her aşamasında profesyonel bir ekip çalışmasıyla şekillendirmektedir. Ürünlerimiz TS EN ISO 9001:2000 kalite güvencesi altında üretilmektedir. Bunun yanı sıra tasarımlarımızın birçoğu Tasarım Tescilli ürünler olup, müşterilerimize her zaman en doğru, en kaliteli, en hızlı çözümleri sunmayı ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz.

Kalite politikamız doğrultusunda üretim standartlarımız tasarım tescilden başlayarak, uluslar arası onaylı komponent kullanımına kadar uzanan bir doğrultuda gerçekleşmektedir. Uluslar arası LED üreticilerinden hammadde olarak tedarik ettiğimiz LED’lerin haricinde, üretimimizin %90’ına yakın bir bölümü Türkiye’de tarafımızdan üretilmektedir. Firmamız, standart ürün üretimi haricinde, özel tasarım ve imalat konusunda da müşterilerine geniş bir imkan sunmaktadır.

Firmamızın hedefi LED Teknolojisinin kullanım olanaklarını müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde arttırmaktır. Dünya pazarındaki LED imalat sektöründe hızla gerçekleşen yüksek teknolojik gelişmeleri firmamız bünyesinde bulunan elektrik elektronik mühendisleri ve tekniker kadrosuyla yakından takip etmekte ve AR-GE çalışmalarımızla birlikte müşterilerimize kaliteli, doğru ve uzun ömürlü çözümler sunmaktayız. Gelecekte Uluslararası platformda bugüne kadar imza attığımız projelerden daha büyük projelerle markamızı ve ülkemizi temsil etmeyi hedeflemekte ve üzerimize düşen sorumluluğun farkında olarak çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Yetkili Kişi: Ali Akın Özel

Kuruluş Tarihi: 2001

Çalışan Sayısı: 20

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED, Aydınlatma, Projektör, RGB, Şerit LED, İç Mekan, Dış Mekan, Işık, Gizli Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: info@damla-led.com

Koordinatları: 39.8000191, 32.3867463

İçerik Önerileri

LSP Aydınlatma LSP Aydınlatma şirketini 2003 yılında, estetik, teknolojik ve ergonomik tasarımlar yapmak, üretmek, projelendirmek ve uygulamak amacıyla kurduk. LED teknolojisi ve renk değiştiren aydınlatma sistemleri konusunda uzmanlaşarak mekanlara farklılık katmayı ilke edindik.
Optik Aydınlatma Optik Aydınlatma, sodyum buharlı armatür ve LED'li armatür ürünleri tasarımı ve üretimini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Firmanın lens ve reflektör tasarımı kabiliyeti bulunmaktadır.
Modüled Elektronik 2007 yılında kurulan Modüled, LED’li aydınlatma armatürleri ve yenilenebilir enerji sektöründe kaliteli bir hizmet anlayışı ile kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır.
AYKON LED AYKON LED, LED ışık kaynaklı aydınlatma armatürlerinin üretimi, aydınlatma otomasyon sistemlerinin satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Firma, bünyesindeki Ar-Ge departmanında tasarladığı iç mekan, dış mekan ve dekoratif aydınlatma elamanlarının üretimini de kendi fabrikasında gerçekleştirme...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *