DEWA, ​​Philips Aydınlatma İle İşbirliğini Güçlendiriyor

Dubai Elektrik ve Su İdaresi, DEWA Genel Müdürü ve CEO’su Muhammed Al Tayer, Philips Aydınlatma Ortadoğu ve Türkiye Başkanı ve CEO’su Göktuğ Gür’ü ve Ticari Direktör Samir Al Aref’i ağırladı. Toplantı sırasında Al Tayer heyeti memnuniyetle karşıladı, faaliyetleri, gelişimi ve hizmetlerinde sürekli ilerleme de dahil olmak üzere DEWA’nın çalışmalarını açıkladı.

13 Ocak 2018 Cumartesi, 11:26

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Dubai Elektrik ve Su İdaresi, DEWA Genel Müdürü ve CEO’su Muhammed Al Tayer, Philips Aydınlatma Ortadoğu ve Türkiye Başkanı ve CEO’su Göktuğ Gür‘ü ve Ticari Direktör Samir Al Aref‘i ağırladı.

Toplantı sırasında Al Tayer heyeti memnuniyetle karşıladı, faaliyetleri, gelişimi ve hizmetlerinde sürekli ilerleme de dahil olmak üzere DEWA‘nın çalışmalarını açıkladı. DEWA’nın sürdürülebilirlik ve yenilenebilir enerji uygulamaları alanındaki işbirliğini güçlendirmek ve şirketler ile olan ilişkilerini genişletmek için gösterdiği çabaya vurgu yaptı.

Al Tayer, Dubai‘deki enerji ve su talebini azaltmak için Talep Tarafı Yönetimi 2030 planının hedeflerini gerçekleştirmek için DEWA’nın kamu ve özel sektördeki stratejik ortaklarıyla yakın çalıştıklarını kaydetti. İşbirliği, enerji tasarrufu için Philips LED teknolojisi ve Etihad Enerji Hizmetleri Şirketi, Etihad ESCO aracılığıyla uygulanan Dewa’nın güçlendirme projelerinde kullanımı gibi etkin aydınlatma vasıtasıyla tüketimin azaltılması, enerji verimliliği artırma konularında uzmanlaşmış şirketleri içeriyor.

Heyet, yolların, ofislerin, sanayi kuruluşlarının, otellerin ve evlerin aydınlatılması da dahil olmak üzere tüm sektörler için gelişmiş enerji çözümleri sunmak için Philips Aydınlatma çalışmalarını açıkladı. Heyet, DEWA tarafından yürütülen projelere katılma ve aydınlatma sektöründe müşterek işbirliğini teşvik etme ve Dubai’deki sürdürülebilirliği teşvik etme konusundaki ilgilerini dile getirdi.

WAM

İçerik Önerileri

Philips Floresan Lamba Fabrikasını Kapatıyor The Nation gazetesinin haberine göre; Hollandalı aydınlatma devi Philips 2016'nın üçüncü çeyreğinde Tayland'da bulunan floresan lamba fabrikasını kapatıyor. Fabrikada toplam 200 işçi çalışıyordu.
Philips Aydınlatma Bölümünde Halka Arza Gidiyor Euronews'in haberine göre; 125 yıldır aydınlatma sektöründe faaliyetlerini sürdüren Hollanda merkezli Philips, şirketin aydınlatma bölümünün hisse senetlerini ilk kez halka arz edeceğini duyurdu.
Sağlıklı Işık ve İyi Uyku En Büyük İyileştirici Bilimsel araştırmalara göre, gün içindeki yüksek ışık seviyeleri, biyolojik saati ve uyku-uyanma ritmini düzenlemeye yardımcı oluyor. Philips HealWell aydınlatma sistemi; hastalar ve hastane çalışanları için sağlıklı bir gün ışığı sistemi oluşturuyor, böylelikle daha iyi uyku vasıtasıyla daha iyi bi...
Türkiye’nin İlk Dinamik LED Saha Aydınlatma Uygulaması THY Avrupa Ligi Dörtlü Final’ine ev sahipliği yapan Sinan Erdem Spor Salonu’nun saha ve tribün aydınlatmaları Philips Aydınlatma tarafından yenilendi! Yeni aydınlatma sistemi, Türkiye'deki ilk dinamik LED spor salonu aydınlatma uygulaması olarak dikkat çekti.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *