Dış Ticaret Operasyon Görevlisi – YUSEM LED

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

20 Aralık 2016 Salı, 16:08

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

İlan Tarihi: 20.12.2016
İlan Durumu: Aktif

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Genel Nitelikler:

Tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerden mezun,
İthalat, ihracat, gümrük ve dış ticaret mevzuatına hakim,
Dış Ticaret ve operasyonları konusunda en az 1 yıl deneyimli,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Seyahat engeli olmayan.

İş Tanımı:

Her türlü ihracat, ithalat ve ihraç kayıtlı satışlarla ve de alımlarla ilgili gerekli evrakların hazırlamak, takibini yapmak,
Gümrük işlemlerinin yürütülebilmesi için gerekli dokümanları hazırlamak ve ilgili kurumlara eksiksiz ve zamanında ulaştırmak,
Satışı/ alışı gerçekleştirilen ürünlerin lojistik, ithalat ve operasyonel takibi;siparişlerin uluslararası nakliyat firmalarıyla görüşmelerini yaparak konteynerlerin/tırların zamanında fabrika yükleme sahasında olmalarını sağlamak, yüklemelerinin istenilen uygunlukta yapılıp yapılmadığını kontrol etmek,
Kara nakliyat firmaları ve deniz nakliyat firmalarıyla görüşmeler yaparak navlun tekliflerini almak.

İletişim:

Burçin Alemdar
0553 898 63 53
muhasebe@yusemled.com

İçerik Önerileri

Makine Mühendisi – Yıldız LED Türkiye’de aydınlatma sektörünün önde gelen tasarım ve üreticilerinden birisi, Ankara merkezli, Yıldız LED firması bir Makine Mühendisi aramaktadır.
Yurtdışı Satış ve Pazarlama Uzmanı – Yıldız LED Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Üretim Planlama Mühendisi – Grup İmaj Aydınlatma Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Satış Mühendisi – Oxiron LED Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *