En Çok Ziyaret Edilen Aydınlatma Firmaları

Aydınlatma Portalı, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı. Aydınlatma Portalı, 2017 yılı boyunca 200.000’in üzerinde ziyaret aldı. Ziyaretlerin büyük çoğunluğu firma rehberine ve üye firma sayfalarına yapıldı. Peki en çok ziyaret edilen firmalar hangileri oldu?

11 Ocak 2018 Perşembe, 10:12

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma Portalı, 2017 yılı boyunca 200.000’in üzerinde ziyaret aldı. Ziyaretlerin büyük çoğunluğu firma rehberine ve üye firma sayfalarına yapıldı. Peki en çok ziyaret edilen firmalar hangileri oldu?

Aydınlatma Portalı, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı. 2016 yılında 97.825 ziyaret alan Aydınlatma Portalı, 2017 yılında 205.688 rakamına ulaştı. 2018 yılında bu rakamın 500.000 sınırını aşması bekleniyor.

Aydınlatma Portalı, arama motorlarındaki başarısıyla yüksek hit alıyor ve ziyaretçilerini üye firmalarına yönlendiriyor. Bu sayede üye firmalar, yeni iş fırsatları yakalıyor.

Aydınlatma Portalı kurumsal üyeleri, yıl boyunca binlerce yeni müşteriyle tanışma fırsatı yakaladı. İşte 2017 yılında en çok ziyaret edilen firma sayfaları.

1. CATA – Uğur Aydınlatma – 6.289
2. Zerolight – 4.173
3. Pelsan Aydınlatma – 3.666
4. Pera Teknoloji – 3.343
5. Entek LED – 3.054
6. Oxiron LED – 2.037
7. Assan Elektronik – 1.835
8. ARLIGHT – 1.630
9. Horoz Elektrik – 1.208
10. Yıldız LED – 1.120

En çok ziyaret edilen 10 firmamızı tebrik eder, tüm üye firmalarımıza desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.

Birlikte daha güçlüyüz…

İçerik Önerileri

Aydınlatma Firmaları Rehberi Ayda 4.000'in üzerinde sektör ilgilisinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı'nda firmanız ile yer almak ister misiniz? Firma profili, ürün ve hizmetleri hakkında bilgilerin yanı sıra firmaların iletişim bilgilerinin de paylaşılacağı bu rehber ile yerli firmalarımızın tanıtımına destek verilmesi, kola...
Arlight’ın Kombo’su “Best of Year Awards” İçin Yarışıyor Kombo aydınlatma armatürü tasarlanırken, fonksiyonel bir aydınlatma sistemi yaratmak amaçlandı. Karim Rashid tarafından tasarlanan Kombo Amerika'da “Best of Year Awards” için yarışıyor. 14 Ekim tarihine kadar sürecek oylama katılarak, Arlight'a destek olabilirsiniz.
Türkiye’nin Web’de En İyi Aydınlatma Firmaları Alexa dünya çapındaki tüm internet sitelerini izliyor ve belirlediği kriterlere göre sıralama yapıyor. Alexa kullanıcıların girdikleri siteleri ve bu sitelerdeki davranışlarını izleyerek siteleri popülerliğine göre sıralıyor. Türkiye'deki aydınlatma firmalarıyla ilgili de böyle bir sorgulama yapmak ...
Yılın Aydınlatma Firması Anketi Başvuruları Tamamlandı Türk aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların tanıtımının yapılması ve marka bilinirliğinin artırılmasının amaçlandığı; Yılın Aydınlatma Firması Anketi, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenleniyor....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *