Entek LED’in Ankara Showroom’u Açıldı

İstanbul merkezli LED aydınlatma üreticisi Entek LED, Ankara ve çevre illerdeki taleplere daha hızlı cevap verebilmek için Ankara Showroom’unu açtı. Showroom, 14 Temmuz 2017 günü saat 15:00’de eğlenceli bir etkinlik ile açıldı.

15 Temmuz 2017 Cumartesi, 11:52

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

İstanbul merkezli LED aydınlatma üreticisi Entek LED, Ankara ve çevre illerdeki taleplere daha hızlı cevap verebilmek için Ankara Showroom‘unu açtı. Showroom, 14 Temmuz 2017 günü saat 15:00‘de eğlenceli bir etkinlik ile açıldı.

Entek LED’in Ankara Showroom’u açılış kokteyline ilgi büyüktü. Showroom’da firmaya ait tüm iç mekan ve dış mekan aydınlatma çözümleri sergileniyor.

Entek LED, 35 yıllık köklü bir kuruluşun LED aydınlatma alanında ilerleme hedefiyle, ayrı bir şirket yapılandırması olarak kurulmuştur. Firma İstanbul’da 7000 m2 üretim tesisi, bünyesinde bilişim yatırımları ve makine parkuru bulunduruyor. Ankara bölgesinden gelen talebin artması firmanın bu bölgede daha etkin bir şekilde yer alması gerektiği şeklinde yorumlandı. Firma da bu talebe kayıtsız kalmadı ve “Ankara’da biz de varız!” dedi.

Entek LED’in Ankara’da yer alması hem tüketici hem de sektör temsilcileri tarafından olumlu karşılandı. Firma sayısının artması, rekabet ortamının gelişmesiyle tüketici yararına bir oluşum getirecektir.

Entek LED’e başkent Ankara’ya hoşgeldin diyor, ticari faaliyetlerinde başarılar dileriz.

İçerik Önerileri

Yeni Nesil Trafik Lambası Alaaddin Tanıtıldı Trafik lambalarının bakım ve onarımını kolaylaştıracak Alaaddin isimli yenilikçi ürün, geçtiğimiz ay düzenlenen İntertraffic İstanbul Fuarı'nda görücüye çıktı. Ülke trafiğinin hizmetine sunulan patentli ürün, fuar katılımcıları tarafından beğeniyle karşılandı.
Aktel Elektronik A-Tech Fuarı’na Katıldı 18.yy sonlarında ortaya çıkan elektrikli aydınlatma ürünlerinin, Nikola Tesla devrimi sonrasından bugünlere gelebileceğini kim öngörebilirdi ki? Aydınlatma günümüzde bir ihtiyaç olmaktan çıkıp tasarım ve dizayn üzere yoğun kullanım göstermektedir.
Arlight Aydınlatma Laboratuvarı Akreditasyonunu Genişletti Arlight, 2014 yılından beri sahip olduğu Türkak TS EN ISO/IEC 17025:2012 Akreditasyonunu, 2016 yılında da hız kesmeden genişletmeye devam ediyor.
Pelsan Aydınlatma Ankara’da LED Semineri Düzenledi LED seminerlerine hız kesmeden devam eden Pelsan Aydınlatma'nın son durağı Ankara oldu. Hilton Garden Inn Hotel’de düzenlenen LED Semineri'ne katılım yoğundu. Aydınlatma Portalı'nı temsilen Pazarlama Müdürü Roya Eivazi etkinliğe katıldı.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *