Euroluce Aydınlatma

Firma İtalya, Almanya, Polonya, İngiltere, Tayland menşeli önemli aydınlatma markalarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütördür.

15 Temmuz 2016 Cuma, 10:37

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Euroluce Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Ekip Bravo Tasarım Aydınlatma Dek. Mob. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Nato Yolu, 18 Mart Caddesi, No: 29/B Y.Dudullu/İstanbul

Telefon: 0216 365 76 86, 0533 762 35 89

Faks: 0216 365 76 87

İnternet Sitesi: http://www.euroluceaydinlatma.com

E-Posta Adresi: info@euroluceaydinlatma.com

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Firma İtalya, Almanya, Polonya, İngiltere, Tayland menşeli önemli aydınlatma markalarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütördür.

Yetkili Kişi: Burçin Çelen

Kuruluş Tarihi: 1992

Çalışan Sayısı: 6

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Mimari Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Peyzaj Aydınlatma, Teknik Aydınlatma, Dekoratif Aydınlatma, LED Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Cold Cathode

Hızlı Teklif Al: b.celen@euroluceaydinlatma.com

Koordinatları: 41.009632, 29.154435

İçerik Önerileri

Ledim İstanbul merkezli Ledim LED Aydınlatma, LED Panel, COB Downlight, LED Floresan, Şerit LED, PCB LED, Adaptör, LED Ampul, LED Spot, Ray Spot ve LED Projektör ürünlerinin Türkiye genelindeki satış ve montajını yapmaktadır.
Hankem Aydınlatma Ortaklığımızın başından beri her birimiz kendi uzmanlığında aynı kalite ilkesini benimseyerek, aydınlatma, imalat ve finans deneyimlerimizi eğitime, eğitimlerimizi kariyere, dostluk ve sinerjimizi de 2006 yılında Hankem'e dönüştürdük.
İkizler Aydınlatma 1982 yılında kurulan İkizler Aydınlatma, İstanbul ve Sakarya'daki toplam 15.000 metrekare alana sahip fabrikalarında ürün tasarım faaliyetlerini gerçekleştirmekte ve üretimlerini yapmaktadır.
MCM LED Sistemleri MCM LED Sistemleri 2007′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *