Full LED Expo

Full LED Expo, iç mekan LED aydınlatmalar için düzenlenen bir fuar organizasyonudur. Endüstriyel aydınlatma, mazağa aydınlatma, sağlık tesisleri ve konut uygulamaları gibi aydınlatmanın tüm kullanımları ve uygulamaları, bu 2 günlük konferans süresince tartışılacaktır.

24 Ekim 2017 Salı, 06:35

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Full LED Expo, iç mekan LED aydınlatmalar için düzenlenen bir fuar organizasyonudur. Tüm iç mekan LED aydınlatma çözümleri, bu etkinlikte bir araya geliyor.

LED teknolojisindeki önemli gelişmeler, aydınlatma sektöründe geniş bir uygulama alanı açıyor. Full LED Expo, Fransa’da LED aydınlatmaya adanmış tek ticaret fuarıdır.

Full LED Expo konferanslarında, LED’in iç mekan aydınlatmalarında kullanımı ve uygulamaları ele alınmaktadır.

Endüstriyel aydınlatma, mazağa aydınlatma, sağlık tesisleri ve konut uygulamaları gibi aydınlatmanın tüm kullanımları ve uygulamaları, bu 2 günlük konferans süresince tartışılacaktır.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz; www.full-ledexpo.com internet sitesini ziyaret edebilir veya info@full-ledexpo.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.

İçerik Önerileri

LumiVille LumiVille, Fransa’da düzenlenen, dış mekan ve kamusal alan aydınlatmalarına adanmış bir forum ve fuar organizasyonudur.
Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı 28-29 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu Konferans Merkezi'nde gerçekleşecek, Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı'nda akıllı şehirler ile şehirlerin liderliği arasında bulunan bağ masaya yatırılıyor. Konferansa karar vericiler; belediyeler, kamu kurumları...
ForumLED ForumLED Avrupa Kongresi ve Fuarı, 8 yıldan uzun süredir LED teknolojisinin tüm ekosistemini bir araya getirdi ve bu konuda Avrupa’nın en önemli etkinliği oldu. Sergi, LED teknolojileri ve LED aydınlatma sistemleri için profesyonelleri, üreticileri ve kullanıcıları bir araya getiriyor....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *