Gecem Aydınlatma ENEC Belgesi Aldı

Gecem Aydınlatma kalitesini en üst Avrupa standartlarıyla teyit etti. Firma, sektörü dünya standartları ile buluşturma ve ‘Türk Malı’na değer katma yolunda attığı adımlara yenilerini eklemeye hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.

28 Ağustos 2017 Pazartesi, 07:30

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Gecem Aydınlatma kalitesini en üst Avrupa standartlarıyla teyit etti. Firma, sektörü dünya standartları ile buluşturma ve ‘Türk Malı‘na değer katma yolunda attığı adımlara yenilerini eklemeye hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.

Gecem Aydınlatma sadece Backlight LED ürünlere değil, slim LED panel grubuna da ENEC alabilen tek Türk firması olduğunu belirtiyor.

Gecem Aydınlatma, müşterilerine, çalışanlarına ve kontrol makamlarına Gecem markasına sağladığı katkılardan ötürü bir teşekkür mesajı yayınladı.

ENEC ve ENEC Belgesi Nedir?

ENEC, Avrupa Normları Elektrik Sertifikasyonu‘nun kısaltmasıdır.

ENEC, Avrupa’da elektronik ürünler için kullanılmakta olan standartlar bütünüdür.

ENEC Belgesi, bilgi teknolojileri ekipmanları, aydınlatma ürünleri, bileşenleri ve kapasitörleri, ana kablo konektörleri ve setleri gibi elektroteknoloji ürünleri için geçerlidir.

Şu anda ENEC belgesinin Avrupa genelinde pazar kabulü sağlamasına olanak tanıyan 25 ENEC anlaşması imza sahibi bulunmaktadır.

İçerik Önerileri

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne Dekoratif Aydınlatma 1993 yılında kurulan bünyesinde 11 Fakülte, 1 Devlet Konservatuarı, 4 Meslek Yüksekokulu, 5 Enstitü bulunduran Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin dekoratif aydınlatmaları Damla LED tarafından yapıldı.
Philips 2020’ye Kadar 2 Milyardan Fazla LED Lamba Satmayı Hedefliyor Önceki yıla göre küresel olarak %60 oranında artan yenilenebilir enerji kaynakları ile sıfır karbon salınımı hedefine önem veren Philips, gelecek yıllarda da dünyanın yüzünü güldürecek hamlelerine devam edeceğini açıkladı.
Philips Floresan Lamba Fabrikasını Kapatıyor The Nation gazetesinin haberine göre; Hollandalı aydınlatma devi Philips 2016'nın üçüncü çeyreğinde Tayland'da bulunan floresan lamba fabrikasını kapatıyor. Fabrikada toplam 200 işçi çalışıyordu.
LAMP 83’ün Işığı Defacto’da Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün önemli markalarından biri olan DeFacto, Trump Towers mağazasının aydınlatması için LAMP 83’ü tercih etti. DeFacto, ürünlerinin renkleri ve özel detayları ile teşhir alanlarını ön plana çıkaran bir mağaza aydınlatmasına önem veren marka olarak da dikkat çekiy...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *