Gecem Aydınlatma ENEC Belgesi Aldı

Gecem Aydınlatma kalitesini en üst Avrupa standartlarıyla teyit etti. Firma, sektörü dünya standartları ile buluşturma ve ‘Türk Malı’na değer katma yolunda attığı adımlara yenilerini eklemeye hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.

28 Ağustos 2017 Pazartesi, 07:30

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Gecem Aydınlatma kalitesini en üst Avrupa standartlarıyla teyit etti. Firma, sektörü dünya standartları ile buluşturma ve ‘Türk Malı‘na değer katma yolunda attığı adımlara yenilerini eklemeye hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.

Gecem Aydınlatma sadece Backlight LED ürünlere değil, slim LED panel grubuna da ENEC alabilen tek Türk firması olduğunu belirtiyor.

Gecem Aydınlatma, müşterilerine, çalışanlarına ve kontrol makamlarına Gecem markasına sağladığı katkılardan ötürü bir teşekkür mesajı yayınladı.

ENEC ve ENEC Belgesi Nedir?

ENEC, Avrupa Normları Elektrik Sertifikasyonu‘nun kısaltmasıdır.

ENEC, Avrupa’da elektronik ürünler için kullanılmakta olan standartlar bütünüdür.

ENEC Belgesi, bilgi teknolojileri ekipmanları, aydınlatma ürünleri, bileşenleri ve kapasitörleri, ana kablo konektörleri ve setleri gibi elektroteknoloji ürünleri için geçerlidir.

Şu anda ENEC belgesinin Avrupa genelinde pazar kabulü sağlamasına olanak tanıyan 25 ENEC anlaşması imza sahibi bulunmaktadır.

İçerik Önerileri

EBV’den İnsan Odaklı Aydınlatma Webinarı Infineon ve EBV tarafından organize edilen webinarda insan odaklı aydınlatma gerçek hayattaki örneğiyle ele alınıyor. Etkinlik internet üzerinden 23.05.2016 tarihinde düzenlenecektir.
Philips 2016’da Kârını İkiye Katladı Büyüyen ve çeşitlenen endüstri dalları ile birlikte Philips, 2016 yılında kârını 2 kat arttırdı. Gelecek yıllarda ise olgunlaşan ve rekabeti kızışan alanlardaki hisselerini devredebileceği ve sağlık alanına yoğunlaşacağı düşünülüyor.
Galata Köprüsü Fiberli Ürünleriyle Aydınlanıyor Bu nadide köprünün aydınlatılarak hem İstanbul’un gece görüntüsüne katkı sağlanması hem de şehir sakinlerinin ve ziyaretçilerinin daha güvenli bir mekâna sahip olmaları hedeflendi. Bu hedef doğrultusunda, Fiberli Galata Köprüsü’nün aydınlatma projesini gerçekleştirdi.
Philips 2020’ye Kadar 2 Milyardan Fazla LED Lamba Satmayı Hedefliyor Önceki yıla göre küresel olarak %60 oranında artan yenilenebilir enerji kaynakları ile sıfır karbon salınımı hedefine önem veren Philips, gelecek yıllarda da dünyanın yüzünü güldürecek hamlelerine devam edeceğini açıkladı.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *