Kek Kalıbından Avize Yaptı

Bir internet forumunda OCA kullanıcı adıyla tanınan genç, kek kalıbından yaptığı avizenin fotoğrafını internette paylaşınca bir anda beğeni yağmuruna tutuldu. Annesinin çizildiği için çöpe atmaya hazırlandığı kek kalıbını annesinden alan genç onu bir avizeye dönüştürdü.

15 Kasım 2017 Çarşamba, 07:04

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Bir internet forumunda OCA kullanıcı adıyla tanınan genç, kek kalıbından yaptığı avizenin fotoğrafını internette paylaşınca bir anda beğeni yağmuruna tutuldu.

Annesinin çizildiği için çöpe atmaya hazırlandığı kek kalıbını annesinden alan genç, öncelikle kalıbı zımparalayarak boyaya hazırladı. Ardından nemli bir bez ile temizledi ve altın yaldız renkle boyadı.

Boya kuruduktan sonra üzerine vernik sürüp, gümüş sim ekledi. Kek kalıbının ortasında bir delik olduğundan duya kolayca monte etti. Üst kısmına da aynı şekilde boyadığı karton bardağı yerleştirdi.

Hazırladığı bu avizeyi evinin mutfağındaki balkona yerleştirdi ve fotoğrafını çekti.

On binlerce tıklama alan paylaşım yüzlerce kişinin oyuyla öne çıkarılan içerik olarak seçildi ve günlerce anasayfada sergilendi. Yorum yapan diğer kullanıcılar da çalışmayı yaratıcı bulduklarını ve oldukça beğendiklerini belirtti.

Yorumların bir tanesinde de kek kalıbının elektriği ve ısıyı aktaracağı bu sebeple bazı tehlikeler oluşturabileceği şeklinde uyarı yapıldı.

İçerik Önerileri

Dolandırıcılar Aydınlatma Sektörüne Dadandı Dolandırıcılar, büyük proje isimlerini kullanarak aydınlatma firmalarını, aydınlatma tasarımcılarını ve mimarları hedef alıyor. Linkedin üzerinden ortak bağlantıları kullanarak irtibata geçen dolandırıcılar, ardından whatsapp üzerinden proje detayları aktarıyor hatta yüz yüze görüşmeler yapıyor....
Aydınlatma Firmaları Rehberi Kayıt Formu Her ay 4000’in üzerinde sektör ilgilisinin ziyaret ettiği, Sektörün Lider Portalı* Aydınlatma Portalı bünyesinde “Aydınlatma Firmaları Rehberi” adında bir bölüm oluşturuyoruz. Bu bölümde tüm aydınlatma firmalarına birer sayfa ile yer veriyoruz. Aydınlatma Portalı’nda firmanız ile yer almak ister mis...
GE Aydınlatma Birimini Satıyor Mu? GE, yüzyılı aşkın bir süre önce ilk enkandesan lambanın mucidi Thomas Edison tarafından kuruldu. Ampulü icat eden ve başarılı bir şekilde pazarlayan şirketin, aydınlatma bölümünü satmak için plan yaptığı bildirildi.
2017 Yılı İçin Öngörülen Aydınlatma Trendleri Aydınlatma sektörü, başta LED ışık kaynakları olmak üzere geçmiş on yıllara kıyasla daha hızla ilerliyor. 2107 yılı için trend öngörülerini sizler için derledik. İşte 2017 yılında aydınlatma sektöründe göreceğimiz olası trendler.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *