LED Teknolojisi, Akıllı Aydınlatma ve Enerji Tasarrufu

EPDK koordinatörlüğünde ELDER ve GAZBİR’in Ankara’da üçüncü kez düzenlediği Enerjide Ar-Ge Çalıştayı’nda, Emre Yılmaz; LED Teknolojisi, Akıllı Aydınlatma ve Enerji Tasarrufu konularını anlatacak. Söz konusu sunumun 19 Aralık 2017 tarihinde, saat 16:30’da yapılması planlanıyor.

12 Aralık 2017 Salı, 23:28

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

EPDK koordinatörlüğünde ELDER ve GAZBİR‘in Ankara‘da üçüncü kez düzenlediği Enerjide Ar-Ge Çalıştayı‘nda, Emre Yılmaz; LED Teknolojisi, Akıllı Aydınlatma ve Enerji Tasarrufu konularını anlatacak. Söz konusu sunumun 19 Aralık 2017 tarihinde, saat 16:30‘da yapılması planlanıyor.

Yer: Bilkent Otel ve Konferans Merkezi
Adres: İhsan Doğramacı Bulv. No: 6 Bilkent/Ankara
Tarih: 19 Aralık 2017
Saat: 09:00 – 18:15

Önemli Uyarı: Etkinliğe sadece 14 Aralık 2017 tarihine kadar kayıt formunu dolduran ziyaretçilerimiz katılabilecektir.

3. Enerjide Ar-Ge Çalıştayı, Türkiye’deki üniversiteleri, teknokentleri ve Ar-Ge şirketlerini elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketleriyle buluşturmayı amaçlıyor. Etkinlikte, elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketlerinin Ar-Ge projelerine yönelik öncelik ve ihtiyaçları, üniversite ve araştırmacıların sektöre yönelik projeleri ve ilgili kurumların Ar-Ge desteklerinin katılımcılar ile paylaşılması hedefleniyor.

Aydınlatma Portalı ve Aydınlatma Üniversitesi‘nde yer alan içerikler yardımıyla hazırlanan sunumda LED‘in icadından aydınlatma maksatlı kullanımına kadar uzanan yolculuğu ele alınacak. Ardından LED aydınlatma ve akıllı aydınlatma sistemleri ile enerji tasarrufu anlatılacak ve “Dönüşüme hazır mıyız?” sorusunun cevabı aranacak.

İçerik Önerileri

ForumLED ForumLED Avrupa Kongresi ve Fuarı, 8 yıldan uzun süredir LED teknolojisinin tüm ekosistemini bir araya getirdi ve bu konuda Avrupa’nın en önemli etkinliği oldu. Sergi, LED teknolojileri ve LED aydınlatma sistemleri için profesyonelleri, üreticileri ve kullanıcıları bir araya getiriyor....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *