LEDFIX IstanbulLight 2017 Fuarı’nda Yerini Aldı

Aydınlatma sektörünün öncü firmalarının yer aldığı IstanbulLight 2017 Aydınlatma Fuarı’nda, LEDFIX Aydınlatma 9.Hall C-110 no’lu standında tüketicisiyle buluştu. Dünyanın gündemini oluşturan enerji verimliliği ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma ekipmanları arasında yer alan yeni ürün gamıyla tüketici ve sektör liderleriyle bir araya geldi.

29 Eylül 2017 Cuma, 14:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma sektörünün öncü firmalarının yer aldığı IstanbulLight 2017 Aydınlatma Fuarı‘nda, LEDFIX Aydınlatma 9.Hall C-110 no’lu standında tüketicisiyle buluştu. Dünyanın gündemini oluşturan enerji verimliliği ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma ekipmanları arasında yer alan yeni ürün gamıyla tüketici ve sektör liderleriyle bir araya geldi.

Sektöre yön veren yenilikçi yaklaşımı dünya çapında standartlardaki hizmet anlayışı ve uzmanlığa dayalı iş modeliyle sürdürülebilir başarıyı hedefleyen LEDFIX Aydınlatma 2017 IstanbulLight fuarına damgasını vurdu.

LEDFIX Genel Müdürü Leman Güzel yaptığı açıklamada; “Fuara gelen yabancı yatırımcı ve proje firmaları sahiplerinin ilgisinden çok memnun kaldım. Sektörün ileri gelen aydınlatma danışmanları, mimari duayenleri ve komite üyelerinin yapmış olduğu geri bildirimler bizleri son derece gururlandırmıştır. Firmamız adına yapılmış her türlü yorumu dikkate alarak firmamızı güçlendirmek ve uluslararası platformda aydınlatma sektörüyle ilgili, akademisyen, projeci,  yüklenici,  uygulamacı firma ve yetkilileriyle koordinasyonu sağlayan üretici firma olarak çalışmalarımıza yön veriyoruz.” dedi.

Dünyanın önemli fuar şehirlerinden biri olan İstanbul’da gerçekleştirdikleri bu fuar deneyimi firmalarının özgün ve özel imzalı tasarımlarıyla kendilerini uluslararası arenada tanıttığı ticari ilişkilerini güçlendirdiği,  yeni iş bağlantıları kurma açısından kendilerine ve ziyaretçilerine önemli fırsatlar sunmuştur. Bu bağlamda önümüzdeki yıllarda fuar katılımları devam edecektir.

İçerik Önerileri

EBV’den İnsan Odaklı Aydınlatma Webinarı Infineon ve EBV tarafından organize edilen webinarda insan odaklı aydınlatma gerçek hayattaki örneğiyle ele alınıyor. Etkinlik internet üzerinden 23.05.2016 tarihinde düzenlenecektir.
Assan Elektronik Yenilikçi Çözümleriyle Sektörde Söz Sahibi Assan Elektronik Genel Müdürü Lütfi Pişiren: “Assan’ın başarısının altında, sahada verilen mühendislik desteği ile gereğinde özel tasarım ve özel üretim yaparak, ihtiyaca en uygun çözümü sağlamasının yattığını çok net söyleyebilirim.”
Schréder’den Boğaziçi ve FSM Köprülerine LED Aydınlatma Schréder’in üstlendiği Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü yol aydınlatması projesi, Türkiye’de LED armatürleri ile ilk otoyol aydınlatması projesi olup yüzde 52 oranında enerji verimliliği sağlıyor.
Vestel LED Aydınlatma Alanında Büyümek İstiyor Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan Ekonomist dergisine yaptığı açıklamada LED aydınlatma alanında büyümeyi hedeflediklerini belirtti.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *