OSRAM Standında Neler Oldu?

IstanbulLight fuarı tüm heyecanıyla sürerken OSRAM, bir anda fuarın en çok konuşulan standı galine geldi. Fuarın ikinci gününde, stantta bulunan OSRAM logosun LED’leri arıza yapınca, bu durum bir fotoğraf karesine yansıdı ve sosyal medyada hızla yayıldı.

02 Ekim 2017 Pazartesi, 11:35

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

IstanbulLight fuarı tüm heyecanıyla sürerken OSRAM, bir anda fuarın en çok konuşulan standı galine geldi. Fuarın ikinci gününde, stantta bulunan OSRAM logosun LED’leri arıza yapınca, bu durum bir fotoğraf karesine yansıdı ve sosyal medyada hızla yayıldı.

OSRAM, IstanbulLight fuarında onuncu salon, A-100 nolu alanda gösterlişli bir stantta ziyaretçilerini ağırladı. Ancak fuarın ikinci gününde bir talihsizlik yaşandı ve OSRAM logosunu oluşturan kutu harflerden biri olan R’nin içine yerleştirilmiş LED aydınlatmaların bir kısmı arıza yaptı.

Bu durum ziyaretçilerin dikkatinden kaçmazken, bir fotoğraf karesiyle sosyal medyaya taşındı.

Münih merkezli OSRAM, 100 yılı aşkın bir tarihe sahip ve dünya çapında önde gelen bir aydınlatma üreticisi. OSRAM‘ın portföyü kızılötesi, LED, lazer aydınlatma gibi yarı iletken teknolojilere dayanan yüksek teknoloji uygulamalardan, bina ve şehirlerde akıllı aydınlatma çözümlerine kadar uzanıyor.

Bilindiği gibi LED’ler uzun ömürlü ışık kaynakları olsa da, bir LED aydınlatma sisteminin ömrünü etkileyen pek çok etken var. Bu etkenler göz ardı edildiğinde, kısa sürede olumsuz durumlarla karşılaşılabiliyor.

Söz konusu arızanın stant kurulumunu yapan firmadan kaynaklandığı belirtildi. OSRAM yetkilileri ilgili firma ile irtibata geçerek sorunun derhal düzeltilmesini talep etti.

Fuarın üçüncü gününde ise, stantta bulunan OSRAM logosunun aydınlatmalarındaki arıza giderilmişti.

İçerik Önerileri

50 TL’ye Yüksek Tavan Aydınlatması Olur Mu? Lux ekibine, yüksek performanslı aydınlatmada inanılmaz teklifler sunan bir e-posta geldi. Uluslararası güvenlik sertifikalarına ve uzun garanti süresine sahip olduğu belirtilen ürün nasıl bu kadar ucuza satılabilirdi?
Akıllı LED Aydınlatma Sistemleri Saldırı Tehdidi Altında Bir bilgisayar korsanı Wi-Fi şifrelerine ve diğer özel bilgilere kolayca erişebilir. Akıllı LED aydınlatma sistemleri de bilgisayar korsanları için açık bir kapı bırakabileceğinden, LED aydınlatma endüstrisinin çok dikkatli olması gerekiyor.
iPhone 7’de OSRAM Yerine Philips LED Kullanılacak Apple’ın yeni gözdesi iPhone 7’nin üretimi öncesi şirketin tedarik zincirinde dikkat çekici bir değişim söz konusu. Listede 1.4 trilyon dolarlık bir yatırım yapan OSRAM yerine Philips'in olması dikkat çekici. Apple’ın bu rekabetten iyi şekilde yararlanabileceği düşünülüyor....
Avrasya Tüneli’ne Türk Mimarisine Uygun Aydınlatma Tasarımı Avrasya Tüneli'nin iç mimarisinde uygulanan aydınlatma teknikleri geleneksel Türk mimarisinden gelen motiflerle İstanbul'un kimliğini yansıtıyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *