Pelsan Aydınlatma Ankara’da LED Semineri Düzenledi

LED seminerlerine hız kesmeden devam eden Pelsan Aydınlatma’nın son durağı Ankara oldu. Hilton Garden Inn Hotel’de düzenlenen LED Semineri’ne katılım yoğundu. Aydınlatma Portalı’nı temsilen Pazarlama Müdürü Roya Eivazi etkinliğe katıldı.

26 Kasım 2017 Pazar, 19:44

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

LED seminerlerine hız kesmeden devam eden Pelsan Aydınlatmanın son durağı Ankara oldu. Hilton Garden Inn Hotel’de düzenlenen LED Semineri‘ne katılım yoğundu. Aydınlatma Portalı‘nı temsilen Pazarlama Müdürü Roya Eivazi etkinliğe katıldı.

Pelsan Aydınlatma Genel Müdürü, Yiğit Gögüş, Pelsan Aydınlatma’nın kuruluş hikayesini anlatarak seminerin açılış konuşmasını yaptı. Ardından aydınlatma sektörünün günden güne büyüdüğünü, sektör hacminin 2011 yılında 1,7 milyar Dolar iken 2017 yılında 5 milyar Dolar‘a çok hızlı şekilde yükseldiğini ve elektrik tüketiminde aydınlatmanın payının %20 oluğuna değindi.

Son 10 yıl itibariyle ihracat rakamları arttıkça ithalat rakamlarının düştüğünü, Pelsan Aydınlatma yıllık 5 milyon adet ürün üreterek 65 ülkeye ihracat yaptığını söyledi.

Firma kendi laboratuvarında aydınlatma armatürlerine ENEC sertifikası verebiliyor. Laboratuvar hizmetleriyle diğer üreticilere de yardımcı oluyor.

Yiğit Göğüş, 2016 yılında Yılın Aydınlatma Firması seçildiklerini belirtti ve bu anketi düzenleyen Aydınlatma Portalı‘na teşekkürlerini iletti.

Sunumlar ışık kaynaklarının tanıtılması, LED ürün çeşitlerinin anlatılmasıyla devam etti. Dış cephe aydınlatmalarında yapılan hatalara dikkat çekildi ve sadece LED armatür kullanılmasının başarılı bir aydınlatma tasarımı anlamına gelmediği belirtildi.

İçerik Önerileri

Aktel Elektronik A-Tech Fuarı’na Katıldı 18.yy sonlarında ortaya çıkan elektrikli aydınlatma ürünlerinin, Nikola Tesla devrimi sonrasından bugünlere gelebileceğini kim öngörebilirdi ki? Aydınlatma günümüzde bir ihtiyaç olmaktan çıkıp tasarım ve dizayn üzere yoğun kullanım göstermektedir.
Entek LED’in Ankara Showroom’u Açıldı İstanbul merkezli LED aydınlatma üreticisi Entek LED, Ankara ve çevre illerdeki taleplere daha hızlı cevap verebilmek için Ankara Showroom'unu açtı. Showroom, 14 Temmuz 2017 günü saat 15:00'de eğlenceli bir etkinlik ile açıldı.
Pelsan Aydınlatma Başarılı Projeleri Ödüllendirdi İ.B.B. Prof. Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde 30 Mart'ta gerçekleştirilen törende başarılı proje ve proje sahipleri ödüllendirildi.
Pelsan Aydınlatma DIALux Üyesi Oldu Pelsan Aydınlatma, DIALux ile imzaladığı anlaşma ile sektörün önde gelen uluslararası firmaları arasındaki yerini alarak, kendi DIALux eklenti yazılımını (plug-in) devreye aldı ve ürünlerinin sektörün profesyonelleri tarafından dijital ortamda kullanılabilmesi adına çok önemli bir adım attı....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *