Pınar Mühendislik

Pınar Mühendislik, 2006 yılından günümüze aydınlatma konusunda dünya lideri Waldmann’ın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Waldmann ve bünyesine kattığı Derungs firmasının endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatması ve medikal aydınlatma alanındaki ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır.

19 Ocak 2017 Perşembe, 10:05

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Pınar Mühendislik

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,33. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Pınar Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Perpa Ticaret Mrk. A Blok Kat: 11 No: 1365 Okmeydanı, Şişli/İstanbul

Telefon: 0212 220 02 77

Faks: 0212 220 13 16

İnternet Sitesi: http://www.pinarmuhendislik.com.tr

E-Posta Adresi: pinar@pinarmuhendislik.com.tr

Alexa Değeri: 2.509.726

Hakkında:

Pınar Mühendislik, 2006 yılından günümüze aydınlatma konusunda dünya lideri Waldmann’ın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Waldmann ve bünyesine kattığı Derungs firmasının endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatması ve medikal aydınlatma alanındaki ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır.

Pınar Mühendislik, deneyimli mühendis kadrosu ile satış ve proje uygulamalarında teknik destek ve firmalara özel eğitimler de vermektedir.

Yetkili Kişi: Gamze Taştekin

Kuruluş Tarihi: 1994

Çalışan Sayısı: 16

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Pınar Mühendislik, Pınar Aydınlatma, Aydınlatma, Ofis Aydınlatma, LED Armatürler, Dış Mekan Aydınlatma, Tedavi Lambaları, LED Aydınlatma, Medikal Aydınlatma, Mimari Aydınlatma, Fabrika Aydınlatma, İç Mekan Aydınlatma, Genel Aydınlatma, Büyüteçli Lambalar, Endüstriyel Aydınlatma, Siemens, Waldmann, Derungs, Murrelektronik, Murrplastik, Amo, Waldmann Türkiye, Derungs Türkiye

Hızlı Teklif Al: pinar@pinarmuhendislik.com.tr

Koordinatları: 41.059681, 28.970378

İçerik Önerileri

FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri Organizasyonumuz, 25 yılı aşkın bir süredir endüstriyel alanlarda hizmet vermiş olmanın getirdiği bilgi birikimi ve teknik vizyonun sonucu olarak, giderek gelişmekte olan ve yakın gelecekte konvansiyonel aydınlatma sistemlerinin yerini almasına kesin gözüyle bakılan LED teknolojisi üzerine üretim te...
Light34 Aydınlatma 2014 yılında kurulan Light34 Aydınlatma, dış aydınlatma, iç aydınlatma, LED aydınlatma ve solar aydınlatma alanlarında profesyonel hizmet vermektedir. ATMK kurumsal üyesi olan firma, aydınlatma sistemlerine yenilikçi yaklaşımlarla çözüm odaklı faaliyetlerde bulunmayı amaçlıyor....
UNECO ÜNA Enerji ve Yapı Sistemleri AŞ. 2007 yılında kurulmuştur. ÜNA Enerji ve Yapı Sistemleri A.Ş.’nin tescilli markası olan UNECO, 2011 yılında kurulmuş, bir yıllık Ar-Ge sürecinden sonra 2012 yılında UNECO Modül üretimine başlamıştır.
Litpa Aydınlatma Litpa Aydınlatma, 1992 yılında aydınlatma armatürleri üretimi ve ticareti için kurulmuştur. İç ve dış aydınlatmanın her alanına uygun armatür üretimi, armatür tasarımı ve aydınlatma projelendirmesi firma bünyesinde yapılmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *