Relux Aydınlatma Tasarımı Hizmeti

Dünyada yüz binlerce kişinin kullandığı Relux, aydınlatma ve sensörlerin gerçek zamanlı simülasyonunu yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır. Aydınlatma Portalı bünyesinde çalışan profesyonel ekip, Relux projenizin oluşturulması ve aydınlatma hesaplarının yapılması konusunda size yardımcı olabilir.

20 Kasım 2017 Pazartesi, 07:55

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Dünyada yüz binlerce kişinin kullandığı Relux, aydınlatma ve sensörlerin gerçek zamanlı simülasyonunu yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır.

Relux yazılımıyla, küçük ve büyük tüm projelerinizde, ulusal ve uluslararası standartlara göre, CAD ve BIM sistemleri ile uyumlu hesaplamalar yapabilirsiniz.

Aydınlatma Portalı, çatısı altında bir araya gelmiş aydınlatma tasarımcıları, mimarlar ve mühendisler ile, sektörde faaliyet gösteren firmalara aydınlatma simülasyonu ve aydınlatma tasarımı hizmeti vermektedir.

Bu hizmetlerden birisi de Relux proje desteğidir. Aydınlatma Portalı bünyesinde çalışan profesyonel ekip, talebinize göre projeyi inceler ve size bir teklif sunar. Onayınızın ardından Relux projeniz oluşturulur ve talebinize göre şekillendirilir. Gerekli hesaplamalar yapıldıktan sonra sonuç raporu oluşturularak müşteriye sunulur.

Aydınlatma projeniz için kullanılacak aydınlatma armatürlerini siz belirleyebilirsiniz veya seçimi uzmanlarımıza bırakabilirsiniz. Seçimi siz yapacaksanız, proje gereklilikleri göz önünde bulundurularak aydınlatma armatürlerinin sayısı, konumu ve montaj şekline ekibimiz karar verir. Eğer ürün seçimini ekibimize bırakırsanız, onlar sizin için en iyi seçimi yapacak, projeyi bu seçim doğrultusunda şekillendirecektir.

Yapılan tüm çalışmalarda müşteri ve proje bilgileri gizli tutulmaktadır. Firma dilerse sonuç raporunda kapağa ve iç sayfalara logosu ve firma bilgileri yerleştirilebilir.

Detaylı bilgi edinmek ve ekibimizden destek almak için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İçerik Önerileri

Yılın Aydınlatma Firması Anketi Yılın Aydınlatma Firması Anketi, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenleniyor. 22 gün sürecek oylamada Yılın Aydınlatma Firması olmak için 14 firma yarışıyor. Yılın Aydınlatma Firması olarak görmek istediğiniz firmaya, 30 Aralı...
Aydınlatma Yönetmelikleri İnsan Odaklı Aydınlatmayı Öne Çıkarabilir Brüksel merkezli endüstri kuruluşu LightingEurope tarafından hazırlanan tabloya göre; İnsan Odaklı Aydınlatma'nın birkaç yıl içinde en büyük iş alanı olarak ortaya çıkacağı ve bundan sonra da ön planda olmaya devam edeceği belirtiliyor.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne Dekoratif Aydınlatma 1993 yılında kurulan bünyesinde 11 Fakülte, 1 Devlet Konservatuarı, 4 Meslek Yüksekokulu, 5 Enstitü bulunduran Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin dekoratif aydınlatmaları Damla LED tarafından yapıldı.
Lighting Equipment Sales Nedir? Lighting Euipment Sales yalnızca bir satış sitesi mi? Küresel pazarda dikkat çekebilir mi? Türkiye aydınlatma sektörünü için neyi amaçlıyor? Tüm cevaplar yazımızda...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *