Satış Mühendisi – Oxiron LED

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

17 Mart 2017 Cuma, 12:37

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

İlan Tarihi: 17.03.2017
İlan Durumu: Aktif

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Genel Merkezi İstanbul Başakşehir’de yer alan LED Aydınlatma Armatürleri Üretimi alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde; Proje Satış ve Bayi Yönetimi‘nde görev yapacak, Satış Mühendisi aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

İngilizce bilen,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
Güler yüzlü, dış görünüşüne önem veren, disiplinli, dinamik,
Güçlü insan ilişkileri ve ikna yeteneğine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Elektrik ve elektronik alanlarında temel teknik altyapıya sahip ve bu bilgi birikimini proje satış ve yönetimi alanında kullanmaya hevesli,
DIALux ve AutoCAD Programlarına hakim,
İstanbul Başakşehir veya yakın ilçelerinde ikamet eden,
Aktif araç kullanabilen,
En az 3 yıllık iş tecrübesine sahip.

İş Tanımı:

Proje satış ve bayi yönetimi ekibinde yer alınması,
Yürüttüğü her projenin; tasarım, planlama, satış, üretim, sevkiyat, montaj, teslim aşamalarının süreç takibini yapılması,
Çalışma yeri modern ofis ortamı olup, gerektiğinde müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,
Planlanan bölgelere rutin ziyaretler yapılması.

İletişim:

Mustara Arı
444 90 30
mustafa@oxironled.com.tr

İçerik Önerileri

Aydınlatma Satış Mühendisi – TTAF Elektronik Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Üretim Planlama Mühendisi – Grup İmaj Aydınlatma Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Satış Uzmanı – Yıldız LED Türkiye’de aydınlatma sektörünün önde gelen tasarım ve üreticilerinden birisi, Ankara merkezli, Yıldız LED firması bir Satış Uzmanı aramaktadır.
Makine Mühendisi – Yıldız LED Türkiye’de aydınlatma sektörünün önde gelen tasarım ve üreticilerinden birisi, Ankara merkezli, Yıldız LED firması bir Makine Mühendisi aramaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *