Schréder Aydınlatma Türkiye’den Çekiliyor Mu?

Schréder, Türkiye’yi fırsatlar ülkesi olarak görüyor, büyümeye devam etmeyi planlıyordu. Ancak son günlerde kulaktan kulağa yayılan söylentiler; Schréder Aydınlatma’nın Türkiye pazarından çekileceği yönünde yoğunlaşmaya başladı.

13 Kasım 2017 Pazartesi, 07:30

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Schréder Aydınlatma‘nın Türkiye’deki ofisi 2016 yılından itibaren Schréder Aydınlatma Ticaret A.Ş. olarak hizmet vermeye başlamıştı.

Schréder Aydınlatma yetkilileri basına yaptığı açıklamalarda 2017 yılından umutlu olduklarını, yılın ilk çeyreğinde hedeflerini yakaladıklarını belirtmişlerdi. Schréder, Türkiye’yi fırsatlar ülkesi olarak görüyor, büyümeye devam etmeyi planlıyordu.

Ancak son günlerde kulaktan kulağa yayılan söylentiler; Schréder Aydınlatma’nın Türkiye pazarından çekileceği yönünde yoğunlaşmaya başladı.

Schréder, dünya çapında 48 şirketten oluşan bir grup olarak, geliştirdiği akıllı çözümler ve tasarımlarıyla; güvenli, konforlu, sürdürülebilir ve akıllı ortamlar yaratarak uzmanlara öncülük ediyor.

Türkiye pazarından çekilme söylentileriyle ilgili, Schréder Aydınlatma veya Türkiye organizasyonundan herhangi bir açıklama yapılmadı.

Aydınlatma Portalı ziyaretçileri söylentileri doğrulamak için bize yazınca, biz de ilk ağızdan açıklama için Schréder Aydınlatma Türkiye‘den bilgi istedik. Buna cevap olarak Schréder Aydınlatma yetkilileri, ilerleyen günlerde bir bilgilendirme yapacaklarını bildirdi.

Ancak güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgiler söylentileri doğruluyor. Güncel bilgi geldiği anda sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

İçerik Önerileri

LED Aydınlatmada Polikarbonat Kullanımı 123 Bin Tona Ulaştı Hafif, dayanıklı, kolayca şekil verilebilen ve şık bir malzeme olan polikarbonata olan talep, LED endüstrisinin büyümesiyle birlikte hızla artıyor. ElectreniCast'ın araştırmasına göre önümüzdeki 5 yıl içerisinde polikarbonat endüstrisi iki haneli büyüme rakamlarına ulaşacak.
Aydınlatma Portalı’nda Temmuz Ayının En Çok Okunanları Temmuz ayında Sektörün Lider Portalı, Aydınlatma Portalı’nı 4.500’ün üzerinde kişi ziyaret etti. Bu sayı içinde yeni oturumların yüzdesi %56 seviyesindeydi. Toplam sayfa görüntüleme sayısı ise 10.000’e yaklaştı. En çok ziyaret edilen firma sayfaları ise sırasıyla Luxtra LED Aydınlatma, Assan Elektro...
Aydınlatma Sektöründe Sınai Mülkiyet Hakları Aydınlatma sektörü dünya çapından çok patent başvurusu yapılan ilk 5 alandan biri. Avrupa patent ofisinin; dünyadaki tüm patent başvurularını ayrıntıları ile barındıran patent veritabanında yapılan araştırma bu iddiayı doğrulayacak niteliktedir. Türkiye aydınlatma sektöründe ise buluş niteliği taşıy...
IstanbulLight 2017 ile Aydınlanmaya Hazır Olun Armatür ve LED üreticilerinden distribütörlere, dekoratif aydınlatma firmalarından elektrik malzeme ve ekipmanları firmalarına, akademisyenlerden kamu kuruluşlarına, mimarlardan, tasarımcılara kadar aydınlatma alanında faaliyet gösteren tüm profesyonelleri bir araya getirecek olan 10.İstanbulLight U...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *