Schréder Aydınlatma Türkiye’den Çekiliyor Mu?

Schréder, Türkiye’yi fırsatlar ülkesi olarak görüyor, büyümeye devam etmeyi planlıyordu. Ancak son günlerde kulaktan kulağa yayılan söylentiler; Schréder Aydınlatma’nın Türkiye pazarından çekileceği yönünde yoğunlaşmaya başladı.

13 Kasım 2017 Pazartesi, 07:30

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Schréder Aydınlatma‘nın Türkiye’deki ofisi 2016 yılından itibaren Schréder Aydınlatma Ticaret A.Ş. olarak hizmet vermeye başlamıştı.

Schréder Aydınlatma yetkilileri basına yaptığı açıklamalarda 2017 yılından umutlu olduklarını, yılın ilk çeyreğinde hedeflerini yakaladıklarını belirtmişlerdi. Schréder, Türkiye’yi fırsatlar ülkesi olarak görüyor, büyümeye devam etmeyi planlıyordu.

Ancak son günlerde kulaktan kulağa yayılan söylentiler; Schréder Aydınlatma’nın Türkiye pazarından çekileceği yönünde yoğunlaşmaya başladı.

Schréder, dünya çapında 48 şirketten oluşan bir grup olarak, geliştirdiği akıllı çözümler ve tasarımlarıyla; güvenli, konforlu, sürdürülebilir ve akıllı ortamlar yaratarak uzmanlara öncülük ediyor.

Türkiye pazarından çekilme söylentileriyle ilgili, Schréder Aydınlatma veya Türkiye organizasyonundan herhangi bir açıklama yapılmadı.

Aydınlatma Portalı ziyaretçileri söylentileri doğrulamak için bize yazınca, biz de ilk ağızdan açıklama için Schréder Aydınlatma Türkiye‘den bilgi istedik. Buna cevap olarak Schréder Aydınlatma yetkilileri, ilerleyen günlerde bir bilgilendirme yapacaklarını bildirdi.

Ancak güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgiler söylentileri doğruluyor. Güncel bilgi geldiği anda sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

İçerik Önerileri

Yılın Aydınlatma Firması Anketi Sonuçlandı Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı, Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenlenen ankette Pelsan Aydınlatma, oyların çoğunluğuna sahip olarak “Yılın Aydınlatma Firması” seçildi. Yılın Aydınlatma Firması Pelsan Aydınlatma'yı, ikinci Ledim'i ve üçüncü Assan Elektroni...
Aydınlatma Portalı İş Arayanları İşverenlerle Buluşturuyor Aydınlatma sektörü için özel olarak hazırlanan CV Bankası iş arayanlarla işverenleri buluşturuyor. İş arayanlar en iyi kariyer fırsatlarını yakalama şansı bulurken, işverenler de aradıkları personele kolayca ulaşabiliyor.
LED Aydınlatma Pazarı Doyuma Ulaştı Mı? LED aydınlatma firmalarının sayısı artınca, pazarın doyuma ulaştığı yorumları yapılmaya başlandı. Pazara girmek isteyen yeni oyuncular için hala yer var mı?
Aydınlatma Sektöründe Photoshop Kandırmacası Aydınlatma projelerinde özellikle LED dönüşümlerinde before & after fotoğrafları moda oldu. Aydınlatma firmalarının internet sitelerinde, sosyal medyada bu fotoğrafları sıkça görüyoruz. Peki bu fotoğraflar ne kadar güvenilir?
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *