Us Aydınlatma

Us Aydınlatma, toplamda 10 yılı aşkın sektörel deneyimi, en güncel çözümleri üretebilme esnekliği ve müşteri odaklı projelendirme anlayışıyla, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına sürekli yatırımlarına devam etmektedir.

30 Mart 2017 Perşembe, 11:25

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Us Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,33. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Us Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Berketzade Mah. Okçu Musa Cad. No: 17/4 Karaköy/İstanbul

Telefon: 0212 256 03 84

Faks: 0212 255 04 89

İnternet Sitesi: http://www.usaydinlatma.com

E-Posta Adresi: info@usaydinlatma.com.tr

Alexa Değeri: 17.419.136

Hakkında:

Us Aydınlatma, toplamda 10 yılı aşkın sektörel deneyimi, en güncel çözümleri üretebilme esnekliği ve müşteri odaklı projelendirme anlayışıyla, aydınlatma sektöründe sektör deneyimi ve müşteri odaklı ürün çeşitliliği ile gerek yerli imalat ürünlerde; gerek kendi tecrübe ve kriterlerimiz doğrultusunda uluslararası sektörde her bütçeye uygun güvenilir ürünlerle sektörde hızla yerini alarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına sürekli yatırımlarına devam etmektedir.

Yetkili Kişi: Müslim Sevindik

Kuruluş Tarihi: 2007

Çalışan Sayısı: 25

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Us Aydınlatma, Justled, Justled Aydınlatma, Aydınlatma Ürünleri, LED Aydınlatma, LED Projektör

Hızlı Teklif Al: info@usaydinlatma.com.tr

Koordinatları: 41.026315, 28.971909

İçerik Önerileri

Akdeniz Solar Enerji Firma güneş enerjisi ile elektrik üretim sistemleri kurulum montaj ve servislik hizmetleri vermektedir. Akdeniz Solar Enerji'nin faaliyet alanlarında güneş enerjili aydınlatma direkleri üretimi, kurulumu ve montaj hizmetleri bulunmaktadır.
Fermada LED Aydınlatma Fermada bir YMB markasıdır. YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. Tic. A.Ş,, A Grup bünyesindeki özgün ürünlerin pazarlanması ve çeşitli uluslararası üreticilerin yurt içi distribütörlük faaliyetlerini sürdürmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.
2M LED 2M LED, iç mekan ve dış mekan aydınlatma çözümleri ile Türkiye ve yurt dışı pazarında oldukça geniş bir portföye sahiptir. Tüketicilere en iyi hizmeti sunmak ve çevre dostu ürünler üretmek için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak bilinçli üretim planlamaktadır.
Horoz Elektrik Hüseyin Kaçmaz ve ortağı; temelleri 90'lı yıllarda İstanbul Karaköy merkezli olarak atılmış, elektrik ve aydınlatma ürünleri sektöründe faaliyetine başlamış ve 2007 yılından itibaren İstanbul Trakya Serbest Bölgesi'nde ithalat ve ihracat faaliyetlerine devam etmektedir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *