Vestel LED Aydınlatma

2011 yılının Ağustos ayında Ar-Ge çalışmalarına başlayan Vestel LED Aydınlatma, 2012 yılı itibariyle satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Firma, üretimlerini Türkiye’de Manisa fabrikasında gerçekleştirmektedir. Geliştirilen ürünlerin Ar-Ge çalışmaları da firmanın Manisa’daki Ar-Ge ofisinde Türk mühendisler tarafından gerçekleştirilmektedir.

06 Eylül 2016 Salı, 14:47

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Vestel LED Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,86. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Vestel Ticaret A.Ş.

Adres: Levent 199, Büyükdere Cad. No:199 Şişli/İstanbul

Telefon: 0212 456 22 00

Faks: 0212 422 02 62

İnternet Sitesi: http://www.vestelled.com.tr

E-Posta Adresi: led@vestel.com.tr

Alexa Değeri: 5.649.561

Hakkında:

2011 yılının Ağustos ayında Ar-Ge çalışmalarına başlayan Vestel LED Aydınlatma, 2012 yılı itibariyle satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Firma, üretimlerini Türkiye’de Manisa fabrikasında gerçekleştirmektedir. Geliştirilen ürünlerin Ar-Ge çalışmaları da firmanın Manisa’daki Ar-Ge ofisinde Türk mühendisler tarafından gerçekleştirilmektedir. Firma LED Panel, LED Downlight, LED Lamba, LED Tüp, LED Sokak Aydınlatma Armatürü, LED Etanj, LED Yüksektavan Armatürleri ve LED Lineer Aydınlatma Armatürleri’nin üretimini yapmaktadır. Firma Marmara Bölge, Anadolu Bölge ve Ege Bölge ofisleriyle satış hizmeti vermektedir.

Vestel LED Aydınlatma şık, çevreye duyarlı ve %80’e varan enerji tasarrufu sunan iç mekan, dış mekan ve retrofit aydınlatma elemanları ile müşterilerine daha ayrınlık bir gelecek sunuyor.

Yetkili Kişi: Tunç Göz

Kuruluş Tarihi: 1984

Çalışan Sayısı: 16000

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Vestel, Vestel LED Aydınlatma, Vestel LED Lamba, LED Panel, LED Downlight, LED Lamba, LED Tüp, LED Sokak Aydınlatma Armatürü, LED Etanj, LED Yüksektavan Armatürleri, LED Lineer Aydınlatma Armatürleri, LED Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: led@vestel.com.tr

Koordinatları: 41.080454, 29.01055

İçerik Önerileri

Gersan Elektrik Elektrik sektörünün öncü kuruluşlarından olan GERSAN A.Ş., enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretmektedir. GERSAN A.Ş. enerji verimliliği ve enerji tasarrufu sunan Ledbus aydınlatma sistemi ile ürün ga...
MCM LED Sistemleri MCM LED Sistemleri 2007′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor.
2M LED 2M LED, iç mekan ve dış mekan aydınlatma çözümleri ile Türkiye ve yurt dışı pazarında oldukça geniş bir portföye sahiptir. Tüketicilere en iyi hizmeti sunmak ve çevre dostu ürünler üretmek için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak bilinçli üretim planlamaktadır.
TTAF Elektronik 2003’de İstanbul’da kurulan TTAF; ileri teknoloji bağlantı elemanları, kablo gruplama ve profesyonel LED aydınlatma uygulamaları konusunda müşterilerine özel ürün tasarımları ve farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle hem Türkiye'de, hem dünya çapında güven ve beğeni kazanmış uzman bir kuruluştur....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *