Yılın Aydınlatma Firması Anketi Sonuçlandı

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı, Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenlenen ankette Pelsan Aydınlatma, oyların çoğunluğuna sahip olarak “Yılın Aydınlatma Firması” seçildi. Yılın Aydınlatma Firması Pelsan Aydınlatma’yı, ikinci Ledim’i ve üçüncü Assan Elektronik’i başarılarından ötürü kutlar, final oylamasına katılma başarısını gösteren tüm firmalarımızı tebrik ederiz.

03 Ocak 2018 Çarşamba, 07:10

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı, Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenlenen ankette Pelsan Aydınlatma, oyların çoğunluğuna sahip olarak “Yılın Aydınlatma Firması” seçildi. Yılın Aydınlatma Firması Pelsan Aydınlatma‘yı, ikinci Ledim‘i ve üçüncü Assan Elektronik’i başarılarından ötürü kutlar, final oylamasına katılma başarısını gösteren tüm firmalarımızı tebrik ederiz.

Ziyaretçilerin oylama yaptığı ankette toplam 5.000‘in üzerinde oy kullanıldı. Yılın Aydınlatma Firması’na aday gösterilen firmalar, Aktel Elektronik, Assan Elektronik, Atıl AydınlatmaEntek LED, Işıklar LED, Kelvin Aydınlatma, KEYLED Aydınlatma, LEDFIX, Ledim, Luxtra LED Aydınlatma, Modüled Elektronik, NOAS – YUSEM LED ElektronikPelsan Aydınlatma ve Pera Teknoloji olmuştu.

30 Aralık 2017 saat 18:00’de tamamlanacağı duyurulan anketin son saatlerinde ankete yoğun bir katılım gösterildi.

Oylamanın tamamlanmasının ardından tüm sistem kayıtları teknik ekibimiz tarafından titizlikle incelenmiş, daha önce açıklanmış olan anket kuralları gereği geçerli oylar yeniden sayılmıştır.

Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen bu anket, adil ve tarafsız bir şekilde yürütülmektedir. Portalımız tüm firmalara eşit mesafededir. Bu tarafsızlığın gereği olarak; gönderilen oyların kayıt raporları, kişisel verileri koruma kanunu ilkelerine uygun şekilde ankete katılan tüm firmalarla paylaşılmıştır.

Oylamaya katılarak bu etkinliğe katkı sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür ederiz. Önümüzdeki dönemlerde, daha farklı etkinliklerle firmalarımızın tanıtımına, marka bilinirliklerinin arttırılmasına katkı sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

İçerik Önerileri

Aydınlatma Portalı’nda 2016’nın En Çok Okunanları Aydınlatma Portalı'nı 2016 yılında 62.000 kişi ziyaret etti. Toplam sayfa görüntüleme sayısı 225.000 sınırını aştı. Yıl içerisinde en çok okunan haberler, teknik makaleler hangileriydi? En çok hangi firmalar ziyaret edildi?
Aydınlatma Firmaları Rehberi Ayda 4.000'in üzerinde sektör ilgilisinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı'nda firmanız ile yer almak ister misiniz? Firma profili, ürün ve hizmetleri hakkında bilgilerin yanı sıra firmaların iletişim bilgilerinin de paylaşılacağı bu rehber ile yerli firmalarımızın tanıtımına destek verilmesi, kola...
Yılın Aydınlatma Firması Finalistleri Belirlendi Geçtiğimiz ay oylamaya açılan, 41 aydınlatma firmasının yer aldığı Yılın Aydınlatma Firması Anketi'nde final oylamasına geçildi. En çok oyu alan 10 firma; Assan Elektronik, Derin LED, EAE Aydınlatma, Fiberli, FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri, Işıklar LED Teknolojileri, Masterled Aydınlatma, Pelsan Ayd...
Üniversitelerde Aydınlatma Eğitimi Yetersizliği Aydınlatma sektöründe eğitim eksikliği LED teknolojisiyle birlikte biraz daha dikkat çekici hale geldi. Üreticiler üniversitede aydınlatma konusunda eğitim almış, sağlam temellere sahip eleman bulamamaktan şikayetçi. Bazı tüketiciler de yerli üreticilerden satın aldıkları ürünlerde yaşadıkları probl...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *