Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ne Kayıtlar Başladı

Yılın Aydınlatma Firması, her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı’nda, 7 gün sürecek ankette ziyaretçilerin oylarıyla belirleniyor. Sektörün önde gelen firmaları; Pelsan Aydınlatma, Fiberli, Entek LED, Modüled, CATA, NOAS, Luxtra ve Aktel Elektronik yılın aydınlatma firması olmak için oylamaya hazırlanıyor.

10 Ekim 2017 Salı, 11:15

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Sektörün önde gelen firmaları; Pelsan Aydınlatma, Fiberli, Entek LED, Modüled, CATA, NOAS, Luxtra ve Aktel Elektronik yılın aydınlatma firması olmak için oylamaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi, bu yıl tüm heyecanıyla yeniden düzenleniyor. Önceki yıldan farklı olarak yalnızca başvuru yapan firmaların ankete dahil edileceğine dair duyurunun Aydınlatma Portalı‘nda yapılmasının ardından, kayıtlar tüm hızıyla başlamıştı.

Yılın Aydınlatma Firması, her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı’nda, 7 gün sürecek ankette ziyaretçilerin oylarıyla belirleniyor.

Sektörün önde gelen firmaları Pelsan Aydınlatma, Fiberli, Entek LED, Modüled, CATA, NOAS, Luxtra ve Aktel Elektronik ankete katılacaklarını bildirdi.

Anket için kayıtlar hala devam ediyor. Kayıt olabilmek için şirket yetkilisi olmanız ve firmanızın Aydınlatma Portalı’na ücretli üye olması yeterlidir.

31 Ekim 2017 tarihine kadar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Yılın Aydınlatma Firması 2017 Anketi‘ne kolayca kayıt olabilirsiniz.

http://www.aydinlatma.gen.tr/yilin-aydinlatma-firmasi-anketi-basvuru-formu

İçerik Önerileri

2016 Yılında Türkiye Aydınlatma Sektöründe Neler Oldu? Geride bırakmaya hazırlandığımız yıl ülkemiz için ekonomik belirsizlikler ve zorlukların yaşandığı bir dönem olsa da, Türkiye'de aydınlatma sektörü büyümeye devam etti.
Aydınlatma Portalı’nda Ağustos Ayının En Çok Okunanları Ağustos ayında sektörün lider portalı Aydınlatma Portalı'nı 5.173 kişi ziyaret etti. Aydınlatma Portalı önceki aylara göre rekor seviyede ziyaretçi sayısına ulaşsa da, Eylül ayının ilk günlerinde çok daha yüksek ziyaretçi sayılarına uşaşacağını ispat etti. En çok okunan içerik 3. Boğaz Köprüsü Aydın...
Aydınlatma Portalı Facebook Sayfası Açıldı Linkedin ve Twitter'da kısa sürede yüksek takipçi sayısına ulaşan sektörün lider portalı, Aydınlatma Portalı'nın Facebook sayfası açıldı. En yeni içeriklerden anında haberdar olmak için sayfamızı beğenebilirsiniz.
Yılın Firması İçin Geri Sayım Başladı 2016 yılının Aydınlatma Firması, portalımız bünyesinde düzenlenecek bir anket ile belirleniyor. Aydınlatma Portalı firma rehberinde bulunan tüm firmalar ankete otomatik olarak dahil ediliyor. Siz de firmanızın bu ankette yer almasını istiyorsanız, bize en geç Çarşamba (9 Kasım 2016) gününe kadar ula...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *