Yılın Aydınlatma Firması İçin Geri Sayım Başladı

Geçtiğimiz yıl, sektörün en çok ziyaret edilen portalı, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ne yoğun ilgi gösterilmişti. Bu yıl da Yılın Aydınlatma Firması’nı ziyaretçilerimizi oylarıyla belirleyeceğiz. Anket için 31 Ekim 2017 tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz.

29 Eylül 2017 Cuma, 15:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Geçtiğimiz yıl, sektörün en çok ziyaret edilen portalı, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi‘ne yoğun ilgi gösterilmişti. Bu yıl da Yılın Aydınlatma Firması‘nı ziyaretçilerimizi oylarıyla belirleyeceğiz.

Başvurular bugün itibariyle başladı, 31 Ekim 2017 tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen, kıyasıya rekabetin yaşandığı ankette Assan Elektronik, Derin LED, EAE Aydınlatma, Fiberli, FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri, Işıklar LED Teknolojileri, Masterled Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma, Yıldız LED, Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri finale kalan firmalar olmuştu.

Pelsan Aydınlatma, Yılın Aydınlatma Firması olarak seçilmiş, Fiberli ikinci, Assan Elektronik ise üçüncü olarak oylamayı tamamlamıştı.

Oylamaya katılarak bu etkinliğe katkı sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür ederiz.

Bu yıl da, Yılın Aydınlatma Firması‘nın seçileceği anket için heyecan başlıyor. Geçtiğimiz yıldan farklı olarak bu yıl her firma değil yalnızca ankete katılmak isteyen firmalar listeye dahil edilecektir.

Yılın Aydınlatma Firması Anketi‘ne katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilgili formu doldurabilirsiniz.

http://www.aydinlatma.gen.tr/yilin-aydinlatma-firmasi-anketi-basvuru-formu

Bu yıl ödül sayısını da üçe çıkartıyoruz. Yılın Aydınlatma Firması ödülünün yanında, Web’de En İyi Aydınlatma Firması ve En Çok Ziyaret Edilen Firma ödülleri verilecektir.

Yılın Aydınlatma Firması, geçtiğimiz yıl olduğu gibi anket sonucuna göre belirlenecek, diğer alanlardaki ödül sahipleri yapılacak şeffaf değerlendirmeler sonucunda belirlenecektir. Yine geçtiğimiz yıldan farklı olarak, bu yıl Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ni Aydınlatma Portalı yerine sosyal medya altyapısıyla gerçekleştireceğiz. Anket süresi ise 7 gün ile sınırlandırılacak, sonuçlar anında duyurulacaktır.

İçerik Önerileri

Aydınlatma Portalı’nda Eylül Ayının En Çok Okunanları Aydınlatma Portalı, Eylül ayında rekor ziyaretçi sayısına ulaştı. Sektörün lider portalı Aydınlatma Portalı’nı Eylül ayında 9.236 kişi ziyaret etti. En çok okunan içerik Philips’ten 10.000 € Ödüllü Aydınlatma Tasarımı Yarışması olurken, en çok ziyaret edilen firma ise Zenit LED ve Aydınlatma Teknolo...
2018 Eylül Sonrasında Halojen Lambalar Yasaklanıyor Pelsan Blog'da yayınlanan bir yazıda halojen lambaların kullanımına ilgili yasağın 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle geçerli olacağına dikkat çekildi. Bu karar ile 2025 yılına kadar yaklaşık 15 milyon ton karbondioksit salınımı engellenmiş olacak. Bu sayede küresel ısınmayla mücadelede 1 adım ileri gid...
Aydınlatma Portalı Facebook Sayfası Açıldı Linkedin ve Twitter'da kısa sürede yüksek takipçi sayısına ulaşan sektörün lider portalı, Aydınlatma Portalı'nın Facebook sayfası açıldı. En yeni içeriklerden anında haberdar olmak için sayfamızı beğenebilirsiniz.
Aydınlatma Sektörünün Liderleri Bir Araya Geldi UBM tarafından düzenlenen ve son küresel yenilikler kapsamında yeniden tasarlanmış olan Istanbullight Fuarı, 21-24 Eylül tarihlerinde gerçekleştirildi. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen, 267 firmanın katılımcı olduğu ve sektör liderlerini bir araya getiren fuara 67 farklı ülkeden 7.200’ün üzerind...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *