Yılın Aydınlatma Firması İçin Geri Sayım Başladı

Geçtiğimiz yıl, sektörün en çok ziyaret edilen portalı, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ne yoğun ilgi gösterilmişti. Bu yıl da Yılın Aydınlatma Firması’nı ziyaretçilerimizi oylarıyla belirleyeceğiz. Anket için 31 Ekim 2017 tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz.

29 Eylül 2017 Cuma, 15:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Geçtiğimiz yıl, sektörün en çok ziyaret edilen portalı, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi‘ne yoğun ilgi gösterilmişti. Bu yıl da Yılın Aydınlatma Firması‘nı ziyaretçilerimizi oylarıyla belirleyeceğiz.

Başvurular bugün itibariyle başladı, 31 Ekim 2017 tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen, kıyasıya rekabetin yaşandığı ankette Assan Elektronik, Derin LED, EAE Aydınlatma, Fiberli, FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri, Işıklar LED Teknolojileri, Masterled Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma, Yıldız LED, Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri finale kalan firmalar olmuştu.

Pelsan Aydınlatma, Yılın Aydınlatma Firması olarak seçilmiş, Fiberli ikinci, Assan Elektronik ise üçüncü olarak oylamayı tamamlamıştı.

Oylamaya katılarak bu etkinliğe katkı sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür ederiz.

Bu yıl da, Yılın Aydınlatma Firması‘nın seçileceği anket için heyecan başlıyor. Geçtiğimiz yıldan farklı olarak bu yıl her firma değil yalnızca ankete katılmak isteyen firmalar listeye dahil edilecektir.

Yılın Aydınlatma Firması Anketi‘ne katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilgili formu doldurabilirsiniz.

http://www.aydinlatma.gen.tr/yilin-aydinlatma-firmasi-anketi-basvuru-formu

Bu yıl ödül sayısını da üçe çıkartıyoruz. Yılın Aydınlatma Firması ödülünün yanında, Web’de En İyi Aydınlatma Firması ve En Çok Ziyaret Edilen Firma ödülleri verilecektir.

Yılın Aydınlatma Firması, geçtiğimiz yıl olduğu gibi anket sonucuna göre belirlenecek, diğer alanlardaki ödül sahipleri yapılacak şeffaf değerlendirmeler sonucunda belirlenecektir. Yine geçtiğimiz yıldan farklı olarak, bu yıl Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ni Aydınlatma Portalı yerine sosyal medya altyapısıyla gerçekleştireceğiz. Anket süresi ise 7 gün ile sınırlandırılacak, sonuçlar anında duyurulacaktır.

İçerik Önerileri

Aydınlatma Firmaları Rehberi Kayıt Formu Her ay 4000’in üzerinde sektör ilgilisinin ziyaret ettiği, Sektörün Lider Portalı* Aydınlatma Portalı bünyesinde “Aydınlatma Firmaları Rehberi” adında bir bölüm oluşturuyoruz. Bu bölümde tüm aydınlatma firmalarına birer sayfa ile yer veriyoruz. Aydınlatma Portalı’nda firmanız ile yer almak ister mis...
2017 Yılı İçin Öngörülen Aydınlatma Trendleri Aydınlatma sektörü, başta LED ışık kaynakları olmak üzere geçmiş on yıllara kıyasla daha hızla ilerliyor. 2107 yılı için trend öngörülerini sizler için derledik. İşte 2017 yılında aydınlatma sektöründe göreceğimiz olası trendler.
Aydınlatma Portalı’nda Ağustos Ayının En Çok Okunanları Ağustos ayında sektörün lider portalı Aydınlatma Portalı'nı 5.173 kişi ziyaret etti. Aydınlatma Portalı önceki aylara göre rekor seviyede ziyaretçi sayısına ulaşsa da, Eylül ayının ilk günlerinde çok daha yüksek ziyaretçi sayılarına uşaşacağını ispat etti. En çok okunan içerik 3. Boğaz Köprüsü Aydın...
Aydınlatma Portalı’nda Haziran Ayının En Çok Okunanları Haziran ayında Aydınlatma Portalı'nı 4.869 kişi ziyaret etti. Sayfa görüntüleme sayısı ise 9.131 seviyesindeydi. Ziyaretçilerin %45'i İstanbul'dan, %19'u Ankara'dan, %8'i ise İzmir'den geldi. Uluslararası ölçekte incelendiğinde ise Türkiye'yi Rusya, Amerika ve İngiltere izledi.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *