Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri

Firma şerit LED, modül LED, güç kaynakları ile başta reklam sektörü olmak üzere; iç ve dış mekan aydınlatma ürünleriyle her sektörden müşterine hizmet verebilmekte, gerektiğinde özel imalat çözümler de sağlayabilmektedir.

09 Ağustos 2016 Salı, 16:54

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,43. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Zenit LED ve Aydınlatma Tek. Reklamcılık San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Deri OSB Mah. Yan Sanayi Cad. Deri OSB Sit. YA-11 No: 17/1/2 Tuzla/İstanbul

Telefon: 0216 591 00 35

Faks: 0216 591 00 74

İnternet Sitesi: http://www.zenitled.com.tr

E-Posta Adresi: info@zenitled.com.tr

Alexa Değeri: 4.334.318

Hakkında:

LED’li ürünler ve aydınlatma sistemleri alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Hedefimiz; pazarda yüksek hizmet kalitesi ve güçlü ürün yelpazesi ile lider bir kuruluş olmaktır. Güçlü teknik kadromuzla, üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin her türlü teknik kontrolünü sağlayarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bulunmaktayız. Şerit LED, modül LED, güç kaynakları ile başta reklam sektörü olmak üzere; iç ve dış mekan aydınlatma ürünlerimizle her sektörden müşterimize hizmet verebilmekte, gerektiğinde özel imalat çözümler de sağlayabilmekteyiz. Hizmet ve ürün kalitesinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesinden geçtiğinin bilincinde olarak; müşteriye ihtiyaç duyduğu ürünü doğru özelliklerde, makul zamanda, makul fiyata sunmaktayız.

Yetkili Kişi: Rıza Demir

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Aydınlatma, Şerit LED, Modül LED, Samsung LED, Osram LED, LED Driver, Güç Kaynağı, Reklam, LED Üretimi

Hızlı Teklif Al: info@zenitled.com.tr

Koordinatları: 40.874619, 29.3421561

İçerik Önerileri

Fermada LED Aydınlatma Fermada bir YMB markasıdır. YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. Tic. A.Ş,, A Grup bünyesindeki özgün ürünlerin pazarlanması ve çeşitli uluslararası üreticilerin yurt içi distribütörlük faaliyetlerini sürdürmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.
Ağustos Teknoloji Ağustos Teknoloji, Soraa, Xicato, CoeLux, LED Engin, Cooledge, Asensetek gibi üst düzey markaların Türkiye'de temsilciliğini yapmaktadır. Aynı zamanda Mimari aydınlatma tasarımı dergisi PLD Türkiye'nin yayıncı kuruluşudur.
OptoLed Türkiye'de doğru aydınlatma çözümleri konusunda önde gelen firmalar arasında bulunan AFC LIGHTING, 1993 yılından bu yana üretici olarak hizmet verdiği aydınlatma sektörüne, dünya teknolojisiyle paralel, yenilikçi ve doğru çözümler getirerek; yapıların iç ve dış aydınlatma armatürleri ihtiyaçlarını k...
BTR Enerji Aydınlatma BTR Enerji, Türkiye’de Yenilenebilir Enerji Piyasası'nın başından beri aktif olup; yenilenebilir enerji santralleri planlama, danışmanlık, projelendirme ve anahtar teslim kurulumunda faaliyet göstermektedir. Firma, LED aydınlatma sistemlerinde Toshiba ile bağlantılı çalışmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *