Arama Motoru Optimizasyonu

Şirketinizin internet sitesi Google’da iyi performans gösteremiyor mu? Belirli kelimelerde ve ürün aramalarında üst sıralarda mı çıkmak istiyorsunuz? Geçici değil, kalıcı çözümlerle Google’da ilk sıraya yerleşmek mi istiyorsunuz? O zaman tam size göre bir teklifimiz var.

09 Ocak 2018 Salı, 06:35

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Arama motoru optimizasyonu, interent sitelerinin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının belirlediği kriterlere uygun hale getirilip, hedeflenen anahtar kelimelerde yükseltilmesidir. Şirketler için arama motoru optimizasyonu her geçen gün önemini arttırmaktadır.

Aydınlatma Portalı internet sitesi aldığı ziyaretlerin büyük bir bölümünü (yaklaşık %80) arama motoru Google üzerinden almaktadır. Bu durum göz önüne alındığında, Aydınlatma Portalı‘nın arama motorlarında oldukça başarılı bir performans sergilediği söylenebilir.

Örneğin, Aydınlatma Portalı, Türkiye lokasyonu için 8 Ocak 2018 tarihi itibariyle Google aramalarında “Wallwasher” kelimesinde birinci sırada yer almaktadır. Bu zor ve rekabetin çok olduğu bir kelimedir. Sonuç sayısı da arama hacmi de oldukça yüksektir. Tüketiciler doğrudan bu ve buna benzer ürün adıyla arama yaparak firmalara ulaşır.

On yılı aşkın internet tecrübemizle firmalarımızın yanındayız. Bilgi birikimimizi, firmalarımıza aktarmak onların da Google aramalarında üst sıralarda çıkmaları için bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet kapsamında internet sitenize arama motoru optimizasyonu için öneriler getiriyor, internet siteniz ve kataloğunuz için aydınlatmayla ilgili özgün içerikli teknik dokümanlar hazırlıyor, dünyaca ünlü mozrank, alexa ve trustrank değeri yüksek sitelerden backlink alımı yapıyor ve sonucunda Google‘da hedeflediğiniz anahtar kelimelerde yükselmenizi sağlıyoruz.

Bu hizmet kapsamında aylık bir ödeme yapmanız gerekmez, sadece tek bir ödeme yapacaksınız. Arama motorlarında yükselmeniz organik yollarla sağlandığından kalıcı olacaktır.

Detaylı bilgi edinmek ve ekibimizden destek almak için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İçerik Önerileri

Aydınlatma Portalı Basılı Dergi Çıkartmalı Mı? Aydınlatma Portalı, sadece bir yılda sektörün lider portalı olma başarısını gösterdi. Bu hızlı yükseliş, beraberinde bir soruyu getirdi; basılı dergi çıkartmalı mıyız? Anketimize katılarak görüşlerinizi iletirseniz seviniriz.
Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı Bekleneni Vermedi 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında 12. kez düzenlenen led&lighting fuarı, katılımcı firmaları da, ziyaretçileri de memnun etmedi. Katılımcı firma sayısında %40 azalma görülürken, boş stand görüntüleri rahatsız ediciydi. Fuara ilgi ve ziyaretçi sayısı da önceki yıllara göre oldukça düşüktü....
Yılın Aydınlatma Firması Anketi (2016) Sektörün lider portalı, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen Yılın Firması Anketi için oylama başladı. Geçtiğimiz günlerde portal bünyesinde duyurusu yapılan anket için 9 Kasım tarihine kadar başvuru alınmıştı. 30 gün sürecek oylamada Yılın Firması olmak için 41 firma yarışıyor. Yılın Firması ol...
Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ne Kayıtlar Başladı Yılın Aydınlatma Firması, her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı'nda, 7 gün sürecek ankette ziyaretçilerin oylarıyla belirleniyor. Sektörün önde gelen firmaları; Pelsan Aydınlatma, Fiberli, Entek LED, Modüled, CATA, NOAS, Luxtra ve Aktel Elektronik yılın aydınlatma firması olma...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *