DEKALED Aydınlatma Sistemleri

Endüstriyel, mimari ve park bahçe aydınlatmasına yönelik kaliteli ve estetik ürün talebini karşılama yolunda hızla gelişen DEKALED, özellikle Türk sanayisinin öncüsü sayılabilecek firmaların aydınlatma partneri konumuna sahiptir.

25 Temmuz 2017 Salı, 07:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: DEKALED Aydınlatma Sistemleri

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (33 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,52. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: DEKALED Aydınlatma Sistemleri

Adres: İsmetpaşa Mah. Abdi İpekçi Cad. Uçak Sok. No: 5/A Bayrampaşa/İstanbul

Telefon: 0212 576 56 58

Faks: 0212 576 56 45

İnternet Sitesi: http://www.dekaled.com

E-Posta Adresi: info@dekaled.com

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

2007 yılından itibaren Türk aydınlatma sektörünün içinde olan DEKALED, 2000’li yıllarla birlikte hızla gelişen LED aydınlatma armatürleri imalatında önemli bir yer edinmiştir.

Endüstriyel, mimari ve park bahçe aydınlatmasına yönelik kaliteli ve estetik ürün talebini karşılama yolunda hızla gelişen DEKALED, özellikle Türk sanayisinin öncüsü sayılabilecek firmaların aydınlatma partneri konumuna sahiptir. Ayrıca yurt içinde ve yurt dışındaki bir çok projede bina ve park bahçe aydınlatma konusunda armatürlerin LED’li modellerinin tasarımı ve imalatı konusunda çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Yetkili Kişi: Ebru Okutay

Kuruluş Tarihi: 2007

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

  Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

  Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: DEKALED, LED, Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Park ve Bahçe Aydınlatma, LED Armatür Üretimi

Hızlı Teklif Al: info@dekaled.com

Koordinatları: 41.042411, 28.911287

İçerik Önerileri

MCM LED Sistemleri MCM LED Sistemleri 2007′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor.
CATA – Uğur Aydınlatma 2000 yılında İstanbul Şişhane‘de hizmet vermeye başlayan Uğur Aydınlatma, 2001 yılında CATA markasını Türkiye pazarına sunmuştur. Uğur Aydınlatma, kurulduğu günden itibaren hızla büyüyerek, müşteri memnuniyetine odaklı, yeni trendler yaratan, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ve hızlı servis ağı ile ...
Etik ve Teknik Projelendirme Danışmanlık Etik ve Teknik Projelendirme Danışmanlık Limited Şirketi, aydınlatma danışmanlığı, aydınlatma tasarımı ve projelendirme hizmetleri sunmaktadır.
Light34 Aydınlatma 2014 yılında kurulan Light34 Aydınlatma, dış aydınlatma, iç aydınlatma, LED aydınlatma ve solar aydınlatma alanlarında profesyonel hizmet vermektedir. ATMK kurumsal üyesi olan firma, aydınlatma sistemlerine yenilikçi yaklaşımlarla çözüm odaklı faaliyetlerde bulunmayı amaçlıyor....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

2 Yorum

 1. İrem

  30 Ağustos 2017 at 22:13

  Ürünlerini kullandım gerçekten çok memnun kaldım kaliteli kutluyorum sizi Ebru hanım

 2. Arman KÖSE

  5 Eylül 2017 at 13:16

  Dekaled’den ürün aldım. Ürün kalitesi diğer kullandığım ürünlere göre daha iyi, işi zamanında teslim ettiler ve hizmette de sorunsuzlardı…

  Teşekkürler…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *