Middle East Electricity Fuarına Hangi Türk Firmaları Katılıyor?

Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük sektörel fuarı, 43. Dubai Midde East Electricity Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Fuarı, 06-08 Mart 2018 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenleniyor. 24 ülkeden 1.500’ün üzerinde uluslararası katılımcının yer alacağı fuara Türkiye’den 160’ın üzerinde firma katılıyor.

27 Aralık 2017 Çarşamba, 07:32

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük sektörel fuarı, 43. Dubai Midde East Electricity Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Fuarı, 06-08 Mart 2018 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi‘nde düzenleniyor.

24 ülkeden 1.500‘ün üzerinde uluslararası katılımcının yer alacağı fuara Türkiye’den 160‘ın üzerinde firma katılıyor.

Aydınlatma Portalı kurumsal üyelerinden Entek LED Dubai’deki dev organizasyonda ürünlerini sergilemek için hazırlanıyor. Entek LED, metal enjeksiyon, kalıpçılık ve tasarım konusunda önemli referansları olan 35 yıllık köklü bir kuruluşun, LED teknolojileri üzerine ilerleme hedefiyle, ayrı bir şirket yapılandırması gerekliliğinden dolayı kurulmuş bir firma.

Üyelerimizden Yıldız LED de iç ve dış mekan aydınlatma çözümleriyle Dubai’deki fuar etkinliğine hazırlıklarını sürdürüyor. 2007 yılında Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak LED aydınlatma sistemleri üretimine başlayan Yıldız LED, LED teknolojisine yapılan her yatırımı geleceğe yapılan bir yatırım olarak değerlendiriyor.

Vekta Aydınlatma, iç ve dış mekan aydınlatma konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi bulunan girişimciler tarafından kurulmuş bir firma. Onlar da Midde East Electricity 2018‘de yerini ayırttı.

Middle East Electricity fuarına katılacak diğer aydınlatma firmaları aşağıda listelenmiştir.

BDY Elektrik
Borled
COMM LED Aydınlatma
Entek LED
Lamptime
Lightmaster
Smart LED
Vekta Aydınlatma
Yıldız LED

Fuara katılarak ülkemizi temsil edecek tüm firmalarımıza başarılar dileriz.

İçerik Önerileri

En Çok Ziyaret Edilen Aydınlatma Firmaları Aydınlatma Portalı, Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın beşinci büyük sektörel portalı. Aydınlatma Portalı, 2017 yılı boyunca 200.000'in üzerinde ziyaret aldı. Ziyaretlerin büyük çoğunluğu firma rehberine ve üye firma sayfalarına yapıldı. Peki en çok ziyaret edilen firmalar hangileri oldu?...
Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı Bekleneni Vermedi 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında 12. kez düzenlenen led&lighting fuarı, katılımcı firmaları da, ziyaretçileri de memnun etmedi. Katılımcı firma sayısında %40 azalma görülürken, boş stand görüntüleri rahatsız ediciydi. Fuara ilgi ve ziyaretçi sayısı da önceki yıllara göre oldukça düşüktü....
Aydınlatma Portalı’nda 2016’nın En Çok Okunanları Aydınlatma Portalı'nı 2016 yılında 62.000 kişi ziyaret etti. Toplam sayfa görüntüleme sayısı 225.000 sınırını aştı. Yıl içerisinde en çok okunan haberler, teknik makaleler hangileriydi? En çok hangi firmalar ziyaret edildi?
Aydınlatma Firmaları Rehberi Kayıt Formu Her ay 4000’in üzerinde sektör ilgilisinin ziyaret ettiği, Sektörün Lider Portalı* Aydınlatma Portalı bünyesinde “Aydınlatma Firmaları Rehberi” adında bir bölüm oluşturuyoruz. Bu bölümde tüm aydınlatma firmalarına birer sayfa ile yer veriyoruz. Aydınlatma Portalı’nda firmanız ile yer almak ister mis...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *