Pelsan Aydınlatma

35 yıl önce İstanbul’da kurulan Pelsan Aydınlatma A.Ş. üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biridir. 25.000 m² kapalı alanda 450 çalışanla, yılda 4 milyon aydınlatma armatürü üretilmekte ve 65 ülkeye ihracat yapılmaktadır.

10 Kasım 2016 Perşembe, 06:45

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Pelsan Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (47 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,11. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Pelsan Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş.

Adres: İmes San. Sit. A Blok 101 Sokak No: 38 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0850 460 75 76

Faks: 0216 364 60 15

İnternet Sitesi: http://www.pelsan.com.tr

E-Posta Adresi: info@pelsan.com.tr

Hakkında:

35 yıl önce İstanbul’da kurulan Pelsan Aydınlatma A.Ş. üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biridir. 25.000 m² kapalı alanda 450 çalışanla, yılda 4 milyon aydınlatma armatürü üretilmekte ve 65 ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Güçlü bir mühendis kadrosuyla çalışan Ar-Ge departmanıyla optik, ısıl, mekanik ve elektriksel tasarımlar Pelsan’ın kendi bünyesinde yapılmakta olup yine kendi bünyesinde kurulmuş olan ve Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilerek tescil edilen Aydınlatma Laboratuvarı ile tüm aydınlatma ürünleri belgelendirilmektedir. Pelsan sahip olduğu bu imkanlarla son yıllarda gelişen ve yayılan LED teknolojisine de geçiş yapmış ve aydınlatma kriterlerine uygun verimli armatürler üretmeye başlamıştır.

Bütünsel tasarruf yaklaşımı ile mekanlara özel projelendirme ve aydınlatma tasarım hizmeti de veren Pelsan’ın ana ürün grupları İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Lamba ve Ekipmanlardır.

Sosyal sorumluluk alanında ülkemiz aydınlatma sektörünün ve gençlerinin geleceğine yatırım yapmayı görev olarak kabul eden Pelsan, üniversitelere aydınlatma laboratuvarları hibe etmekte ve uyguladığı PMTP (Pelsan Aydınlatma Management Trainee Programı) programı ile öğrencilere iş ve staj olanakları sağlamaktadır.

Üretilen aydınlatma ürünleri müşterilere, ülke sathına yayılmış geniş bayi ağı, zincir mağazalar, TEDAŞ ve proje kanalları ile ulaştırılmaktadır.

Yetkili Kişi: Yurdem Göğüş

Kuruluş Tarihi: 1982

Çalışan Sayısı: 450

Etiketler: Aydınlatma, Aydınlatma Armatürleri, LED Armatürler, LED Aydınlatma, İç Mekan Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Komponent, Lamba, Wallwasher, LED Panel

Hızlı Teklif Al: satis@pelsan.com.tr

Koordinatları: 41.005761, 29.161796

İçerik Önerileri

Gecem Aydınlatma Gecem Aydınlatma 1997′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor. Uluslararası alanda 40 farklı ülkede varlığını sürdürürken, dünyanın çeşitli yerlerinde işinin uzmanlarıyla çalışıyor....
Ağustos Teknoloji Ağustos Teknoloji, Soraa, Xicato, CoeLux, LED Engin, Cooledge, Asensetek gibi üst düzey markaların Türkiye'de temsilciliğini yapmaktadır. Aynı zamanda Mimari aydınlatma tasarımı dergisi PLD Türkiye'nin yayıncı kuruluşudur.
GigaTera LED Aydınlatma GigaTera, Korea Microwave Inc. firmasının günümüz teknolojisinin en ileri seviyesinde LED aydınlatma ürünlerini sunduğu bir markadır. GigaTera, geniş ürün gamı ve geliştirdiği armatürler arası kablosuz iletişim teknolojisiyle tüm dünyada verimli, pratik ve ekonomik aydınlatma çözümleri sunmaktadır....
Oxiron LED Sektörün en genç ve dinamik firması olarak 2015 yılında OXIRON LED markası ile pazara girdik. Hızla büyümeyi ve pazarda kısa sürede çok yol kat etmeyi hedefliyoruz. İddiamızda teknolojimizden ve bu konudaki yatırımlarımızdan güç alıyoruz.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum

  1. Hakan Kolay

    17 Temmuz 2017 at 11:29

    Pelsan ürünlerini işyerimizde kullanıyoruz, oldukça memnun olduğumuzu söyleyebilirim.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *